Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

Öz çekim için hep yanınızda olan bir drone’unuz olsa nasıl olurdu? Üstelik aynı zamanda akıllı telefonunuzu koruyan bir kılıf olsa?

ABD’de gerçekleştirilen CES2018 tüketici elektroniği fuarında ilk kez sergilenen Selfly şimdi Türkiye’de. Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa Teknoloji tarafından Türk öz çekim meraklıları ile buluşturulan ürünün satışına başlandı.

17 yıldır telekomünikasyon alanında yenilikçi ürünlere öncülük eden Gençpa Teknoloji’nin, Türkiye Distribütörü olarak tüketici ile buluşturduğu Selfly, cep telefonu kılıfı gibi telefon ile birlikte taşınabiliyor olmasıyla dünyada da bir ilk ve drone’lara bakış açısını değiştiriyor.

Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

Telefon ile tam bir uyum içerisinde çalışan Selfly, mükemmel kalıp tasarımı sayesinde akıllı telefonun kılıfa tam oturmasını sağlıyor. Selfly, cep telefonu kılıfı olarak telefonla birlikte cepte veya çantada taşınabilen tek drone.

Karşınızda “Selfly”

İki adet kolay değiştirilebilir 500 mAh’lik bataryaya sahip karbon fiber ile güçlendirilmiş gövdeli Selfly, 9,8 mm inceliğinde ve sadece 64 g ağırlığında. Akıllı telefonuna yüklenen Android veya iOS uygulaması üzerinden WiFi ile kumanda edilebilen drone, gelişmiş otomatik havada kalma yeteneğinin yanı sıra hareketle kontrol ve kişi takip özelliklerine de sahip. SD karta HD kalitesinde kayıt yapabilen Selfly ayrıca 720p kalitesinde canlı video yayını da yapabiliyor.

Piyasadaki neredeyse tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu olan kılıf, Gençpa Teknoloji tarafından buradaki adreste satışa sunuldu ve üyelik kaydı yaparak buradan satın almak mümkün. Yakında ise tüm bildik teknoloji satış platformlarından satın alınabilecek.

Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Play Store’da Ülke / Bölge Nasıl Değiştirilir?

Buğra Noyan

Nokia Gümbür Gümbür Geldi!

Buğra Noyan

iPhone SE 2 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.