Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

Öz çekim için hep yanınızda olan bir drone’unuz olsa nasıl olurdu? Üstelik aynı zamanda akıllı telefonunuzu koruyan bir kılıf olsa?

ABD’de gerçekleştirilen CES2018 tüketici elektroniği fuarında ilk kez sergilenen Selfly şimdi Türkiye’de. Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa Teknoloji tarafından Türk öz çekim meraklıları ile buluşturulan ürünün satışına başlandı.

17 yıldır telekomünikasyon alanında yenilikçi ürünlere öncülük eden Gençpa Teknoloji’nin, Türkiye Distribütörü olarak tüketici ile buluşturduğu Selfly, cep telefonu kılıfı gibi telefon ile birlikte taşınabiliyor olmasıyla dünyada da bir ilk ve drone’lara bakış açısını değiştiriyor.

Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

Telefon ile tam bir uyum içerisinde çalışan Selfly, mükemmel kalıp tasarımı sayesinde akıllı telefonun kılıfa tam oturmasını sağlıyor. Selfly, cep telefonu kılıfı olarak telefonla birlikte cepte veya çantada taşınabilen tek drone.

Karşınızda “Selfly”

İki adet kolay değiştirilebilir 500 mAh’lik bataryaya sahip karbon fiber ile güçlendirilmiş gövdeli Selfly, 9,8 mm inceliğinde ve sadece 64 g ağırlığında. Akıllı telefonuna yüklenen Android veya iOS uygulaması üzerinden WiFi ile kumanda edilebilen drone, gelişmiş otomatik havada kalma yeteneğinin yanı sıra hareketle kontrol ve kişi takip özelliklerine de sahip. SD karta HD kalitesinde kayıt yapabilen Selfly ayrıca 720p kalitesinde canlı video yayını da yapabiliyor.

Piyasadaki neredeyse tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu olan kılıf, Gençpa Teknoloji tarafından buradaki adreste satışa sunuldu ve üyelik kaydı yaparak buradan satın almak mümkün. Yakında ise tüm bildik teknoloji satış platformlarından satın alınabilecek.

Akıllı Telefon Kılıfında Gizli Drone: Selfly

İLGİLİ İÇERİK:  Apple, Mac Pro İçin 400 Dolarlık Saçma Bir Aksesuar Tanıttı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu