AirPods Pro Birçok Renkte Gelebilir! - TeknoDiot.com

AirPods Pro Birçok Renkte Gelebilir!

Abone Ol 

Söylentilere göre, Apple ayın sonunda AirPods Pro’yu piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. AirPods Pro çok sayıda renk seçeneğiyle satışa çıkacağı ortaya çıktı.

Rapora göre, yeni AirPods Pro sekiz farklı renk seçeneğine sahip olabileceğini iddia ediyor. Bu aslında oldukça fazla ancak Apple’ın son yıllarda daha fazla renk seçeneği kullanmaya başladığı göz önüne alındığında ve Beats serisi kulaklıklarının çok çeşitli renklerde sunulmasıyla bunun mantıklı olduğunu düşünüyoruz.

AirPods Pro Birçok Renkte Gelebilir!

Ancak şu anda yalnızca beyaz renkle sunulan AirPods için bir ilk olacak. Yeni renk seçeneklerinden bazılarının yeni iPhone’larla aynı olduğu söyleniyor, bu da beyaz, siyah ve yeşil gibi renklere bakıyor olabileceğimiz anlamına geliyor.Ekim ayının sonuna yaklaşıyoruz, bu yüzden yakında açıklanmaları gerekiyor.

Yeni renklere ek olarak, yeni AirPod’ların da aktif gürültü önleme ile birlikte geleceğini ve 260 $ ‘dan daha yüksek fiyatlı olabileceğini duyduk.

Göz atın:   2020'de OPPO'nun Üst Orta Sınıf Telefonlarında 5G Olacak!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu