AirPod 2 Özellikleriyle Bomba Gibi Geliyor

AirPod 2 Özellikleriyle Bomba Gibi Geliyor

Abone Ol 

2016 yılı itibariyle hayatımıza girmiş olan Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPod, yeni özelliklerle buluşacak. 

AirPod 2 Özellikleriyle Bomba Gibi Geliyor Henüz AirPod 2’nin ne zaman tanıtılacağı ve satışa sunulacağı gibi bir çok fikir ortada dönse de tam olarak tarihi kesinleşmeden AirPod 2 için bir takım özellikler gün yüzüne çıkmış bulunmakta. Öncelikle her kulak tipine uymayan bu kablosuz kulaklıklar değiştirilebilir kulak içi parçalarıyla yerini alacak. Kulak algılama özelliği ile sağ-sol kulak ayırt edebilecek bu kulaklıklar ona göre sesi algılayabilen yapay bir zekaya sahip olacak.

 

AirPod 2 Özellikleriyle Bomba Gibi Geliyor

 

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Aynı zamanda “Kulak sağlık verilerini algılamak için mükemmel bir alandır gelecekte daha iyi sağlık yöntemi sunmak Apple Watch ile entegre olabilir.” açıklamasından da anlaşılacağı üzere sağlık alanında da AirPod’lara özellik eklenmesi beklenmektedir.

[sp-related style=”light” id=”32466″]

Kalp ritmi, vücut ısı gibi bazı alanlar. En önemli özelliğinden birisi ise yenilenmiş kutusu sayesinde kablosuz şarj olabilmesi büyük ihtimal taşıyor. Bunların yanısıra gürültü önleme ve suya dayanıklılıkta yer alacak. Son olarak ise bizde bir çok kişi gibi önümüzdeki yılın başlarında AirPod’un 2. modelini bekliyoruz. 

Göz atın:   Yeni iPhone Modellerinin İsmi Belli Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu