Tiktok Takipçi Satın Al

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Age Of Empires 4'ü bilgisayarımda çalıştırabilir miyim?

Age Of Empires 4 sistem gereksinimleri özellikleri yayıncı tarafından resmi olarak açıklandı. Ancak oyunu minimum ayarlarda çalıştırmak için ne tür bir bilgisayara ihtiyaç duyacağınız konusunda şu anda mevcut olan en iyi tahminleri bu sayfada listeledik ve işler bilgisayara çıktı.


(Önerilen altında). Açıkçası, bu rakamlar, daha fazla bilgi çıktıkça oyunun çıkışına kadar değişebilecekleri için bir tutam tuzla alınmalıdır.

Oyunu şu anki bilgisayarınızda oynayıp oynayamayacağınızı bilmiyorsanız , PC’nizin özelliklerini nasıl bulacağınızı öğrenmek için sayfamıza bir göz atın. Bu sayfanın alt kısmında, oyunu hangi PC yapılarında oynamanızı önereceğimizi de tartışıyoruz.

Age of Empires serisinin bir sonraki genişleme paketiyle kendinizi tarihin destansı savaşlarına yeniden kaptırın. Halkınızı zafere götürürken tarih boyunca çeşitli orduların komutasını alın. Sömürge istilalarına karşı savaşan Yerli Amerikalıları kontrol edin, İngiliz Redcoat’larını bilinen dünyayı fethetmeye yönlendirin ve Roma lejyonerlerini tüm zamanların en büyük imparatorluğunu yaratmaya yönlendirin.

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Age of Empires 4 Neler Sunuyor?

Stratejik birlik yerleştirme ve manevra ile savaş alanına hükmederek en büyük komutan olduğunuzu kanıtlayın. Geçmiş ya da gelecek, hiçbir güç, sizi bu heyecan verici tarih ve savaş savaşında durduramaz. Halkını zafere götürecek misin?

Age of Empires 4 nihayet burada ve incelememiz, sevilen RTS serisindeki bu son girişi, krallık boyutuna layık buluyor. Oyunun yakında piyasaya sürülmesinden önce, Microsoft, yaşlanan oyun bilgisayarlarına sahip oyuncuların kendi imparatorluklarını kurmaya başlamalarına yardımcı olacak sistem gereksinimlerini güncelledi.

Bu yılın başlarında Age of Empires 4 stres testinin ardından geliştirici, oyuncu tabanının büyük bir bölümünün hala eski oyun dizüstü bilgisayarlarında ve donanımlarında önceki Age of Empires oyunlarını oynadığını belirtti . World’s Edge’in baş yapımcısı Michael Mann’a göre Xbox ile yaptığı bir röportajda bu, oyunun “çeşitli bir PC konfigürasyonu setini desteklemesi gerektiği” anlamına geliyordu. Ek olarak oyun için paylaşılan inceleme puanlarına baktığımızda 50 farklı incelemenin ortalama puanı olarak 83 görüyoruz.

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6300U veya AMD Ryzen 5 2400G | AVX desteği gerekir
 • RAM: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 520 veya AMD Radeon RX Vega 11
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci: 3.6 GHz 6-core (Intel i5) veya AMD Ryzen 5 1600 | AVX desteği gerekir
 • RAM: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 970 GPU veya AMD Radeon RX 570 GPU (4GB of VRAM)
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Gerçek zamanlı strateji oyunları bazen oldukça zahmetlidir, ancak Age of Empires 4 sistem gereksinimleri oyun PC’nize savaş açmaz. Oyun CPU’su açısından, Age of Empires 4’ü çalıştırmak için en az bir Intel Core i5-6300U CPU gerekir. Ancak geliştiriciler, oyunu oynamak için AMD Ryzen 5 1600’e eşit veya daha büyük bir CPU önerir. Grafik açısından, oyunu oynamak için AMD Radeon RX Vega grafikleriyle donanmış bir donanıma ihtiyacınız olacak, ancak geliştirici AMD Radeon RX 570 ile eşit bir şey kullanmanızı tavsiye ediyor.

Ayrıca gerçek zamanlı strateji oyununu çalıştırmak için en az 8 GB RAM’e ihtiyacınız olacak, ancak 16 GB optimum bir deneyim sağlayacaktır. Şeylerin depolama tarafında, Age of Empires 4’ü yüklemek için en az 50 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacak.

Age of Empires 4’ü Microsoft Store ve Steam’den satın alabilir veya oyuna diğer tüm AoE oyunlarına ve sayısız harika PC oyununa ek olarak Xbox Game Pass aracılığıyla erişebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu