Tiktok Takipçi Satın Al

Adidas GMR Oyun Teknolojisi, FIFA Mobile’da

Adidas, Google ve EA Sports FIFA Mobile’dan bir ilk Adidas GMR gerçek dünyayı sanal performansla birleştiriyor.

Türünün ilk örneği olan adidas GMR oyun teknolojisi, futbolla dijital oyunu birleştirerek oyuncuların EA SPORTS FIFA Mobile’da sanal performansı gerçek dünya oyunuyla etkilemelerini sağlıyor.


Dünyada bir ilk olan adidas GMR özel oyun içi ödüllerin kilitlerini açmak, Takım Genel Derecelendirmelerini artırmak ve skor tabelalarında rekabet etmek için bir oyuncunun vuruşlarını, şut gücünü, mesafeyi ve sahadaki hızını ölçüyor.

Adidas, EA SPORTS FIFA Mobile ve Jacquard by Google ile iş birliğinden doğan, fiziksel futbolla dijital oyunun birleştirildiği bir yenilik olan Adidas GMR’yi satışa sundu. adidas GMR, Jacquard by Google Tag’i kullanarak gerçek dünyadaki oyunla FIFA Mobile Ultimate Team genel değerlendirmelerini artırarak oyunculara bağlı oynama gücü veriyor.

Adidas GMR Oyun Teknolojisi, FIFA Mobile'da

Oyuncular sabırsızlanıyor

Adidas GMR iç tabanı her tür ayakkabının içine yerleştirilebiliyor. Bu yenilik ayakkabıya yerleştirildiğinde oyuncuların oyun içindeki ödüllerin kilitlerini açmalarını, takım genel derecelendirmelerini artırmalarını ve skor tabelalarında yarışmak için sokaktaki ve sahadaki zorlukları aşmalarını sağlayacak.

İlk zorluklardan biri, FIFA Mobil Oyunu’nda para ve yetenek güçlendirici kazanmak için bir hafta içinde penaltı kutusuna 40 güçlü atış yapma görevi olan oyuncuları gören Master Finisher olarak belirlendi. En sert şut farklı skor tabelalarında sıralanıyor ve oyuncuların rakiplerine karşı övünme hakkı kazanmasını sağlıyor.

adidas adına konuşan adidas Football İş Geliştirme Direktörü Moritz Kloetzner şunları söyledi: “adidas GMR sanal dünyanın oyunu ile gerçek dünyanın kesiştiği noktada yer alıyor, çünkü artık seyirciler burada. Google’ın geliştirdiği Jacquard by Google ve EA SPORTS FIFA Mobile ile birlikte oyuncuların yaratıcılıklarını sporun iyiliği için kullanmalarına olanak veren yepyeni bir yöntem sunuyoruz.

Adidas GMR Oyun Teknolojisi, FIFA Mobile'da

FIFA eFootball & Gaming Direktörü Christian Volk ise şunları ekledi: “Dünyadaki FIFA Mobile oyuncuları için deneyimi artıracak bir yenilik olan GMR projesini desteklemekten heyecan duyuyoruz. Futbol taraftarlarının deneyimini geliştirmek için teknolojiden yararlanan yenilikler FIFA’nın stratejisinin önemli bir bölümünü oluşuturuyor.”

adidas GMR adidas.com/gmr adresinden ve seçili adidas mağazalarından satın alınabiliyor. FIFA Mobile App Store’dan (iOS) ve Google Play Store’dan (Android) indirilebiliyor, ve oyuncuların adidas GMR’ye doğrudan bağlanmasını sağlıyor.

Adidas GMR Oyun Teknolojisi, FIFA Mobile'da

Jacquard nedir?

Jacquard by Google yeni dijital hizmetleri ve deneyimleri günlük hayata sorunsuz bir şekilde entegre eden ileri bir teknolojidir. Jacquard by Google teknolojisiyle, sıradan nesneler fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprüler kuracak arayüzler haline gelebilir. Markalar artık yeni nesil bağlantılı ürünler oluşturarak ürünlerini bir etkileşim katmanıyla geliştirebiliyor.

Jacquard by Google küçük, görünmez ancak sağlam ve güçlüdür. Mobil cihaza bağlantı sağlayan ve etkileşimleri ve eylemleri dijital deneyimlere aktaran ufak bir bilgisayardır. İster ceket, ister sırt çantası ya da ayakkabı olsun, Jacquard Tag ürünün tasarımına sanki onun bir parçasıymışçasına hissettirecek şekilde sorunsuzca gömülebilir.

Fitness takibi ve hareket algılamasının da ötesine geçen Jacquard by Google Tag şutları, şut kuvvetini, mesafe ve hızı ölçerek oyuncuların sahada yaptığı gerçek futbol hareketlerini algılamak için ileri makine öğrenme algoritmaları kullanır. Tüm bu teknoloji, oyuncuların adidas GMR içine yerleştirip ayakkabılarına koydukları bir Jacquard by Google Tag’de saklanmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu