Tiktok Takipçi Satın Al

ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı!

ADATA’nın IP68 sertifikalı, darbelere ve düşmelere karşı üstün koruma sunan HD 330, HD680 ve HD710 Pro modeli taşınabilir diskleri kullanıcılara ihtiyaç duydukları kapasiteyi, kullanım kolaylığını ve veri güvenliğini sunuyor.


Dünyanın önde gelen NAND Flash depolama birimleri üreticilerinden biri olan ADATA Technology, harici disk ailesiyle verilerini güvenli biçimde yedekleme ve yanında taşıma ihtiyacı duyan kullanıcılara kullanışlı çözümler sunuyor. Marka IP68 sertifikalı, darbelere, suya ve toza dayanıklı taşınabilir diskleriyle kullanıcılara mümkün olan en yüksek dayanıklılığı ve veri güvenliğini vermeyi hedefliyor.

ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı!

HD330 – Sağlam ve Geniş Kapasiteli

ADATA’nın Türkiye’de satışa sunduğu harici disk modellerinden HD330, geniş depolama kapasitesi ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. 1TB, 2TB, 4TB ve 5TB olarak dört ayrı kapasite seçeneğiyle gelen ADATA HD330, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoların saklanabileceği geniş bir alan sunuyor.

İçindeki verileri darbelere, düşmelere ve çarpmalara karşı silikondan yapılma sağlam gövdesiyle koruyan ürün AES 256-bit şifreleme desteğiyle de maksimum gizlilik veriyor. USB 3.1 Gen1 arabirimi yanında geri dönük olarak USB 2.0 arabirimiyle de uyumlu çalışıyor. ADATA HD330 çevrimiçi mağazalarda 599TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

HD680 – Askerî Standartlarda Koruma

ADATA HD680 kullanıcılara en üst düzey veri güvenliği sunmayı hedefleyen bir ürün. ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 standardının gerekliliklerini karşılayan HD680 1,22 metreye kadar olan yüksekliklerden düşse bile çalışabiliyor. Tasarımıyla Taiwan Excellence ödülüne lâyık görülen ADATA HD680 taşınabilir disk, işi gereği verilerini yanında taşımak zorunda olan profesyoneller için ideal bir ürün.

USB 3.1 Gen1 ve geriye dönük USB 2.0 uyumluluğu olan ürün, Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde tak-çalıştır kullanıma imkân tanıyor. 1TB ve 2TB kapasite seçenekleri olan ADATA HD680’i çevrimiçi mağazalardan 609TL’den başlayan fiyatlarla satın almak mümkün.

ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı!

HD710 Pro – Dayanıklılığın Zirvesi

ADATA HD710 Pro taşınabilir disk, dayanıklılık ve veri güvenliği konusunda en yüksek standardı talep eden kullanıcıların tercih edeceği bir ürün. 5TB’a kadar kapasite seçenekleri olan HD710 Pro, IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. HD710 Pro 2 metrelik suda 60 dakika kaldıktan sonra bile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Sağlam bir silikon dış muhafaza, darbeleri emen bir tampon ve diski sıkıca yerinde tutan plastik disk yuvasından oluşan 3 katmanlı yapısıyla ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 standardına uyan ürün, 1,5 metreye kadar olan yüksekliklerden düşse bile kullanıcı verilerine zarar gelmiyor. Kullanıcılar HD710 Pro taşınabilir diski markanın anlaşmalı olduğu çevrimiçi satış portallarından 649TL’den başlayan fiyatlarla edinebilirler.

ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı!

Ayrıca kullanıcılar her üç ürünle birlikte ücretsiz olarak gelen HDDtoGO* yazılımı ile verilerini şifreleyerek emniyet altına alabiliyor, bilgisayarlarını HD330 bağlı olmadığı zaman kilitlenecek şekilde ayarlayabiliyor veya seçtikleri klasörlerin HD300 ve bilgisayarları arasında sürekli eşitlenerek güncel kalmasını sağlayabiliyor.

ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı! ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı! ADATA’nın IP68 Sertifikalı, Darbelere ve Düşmelere Karşı Taşınabilir Disklerini Tanıttı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu