Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Türkiye & MENA’ya Bereketli Ödüllerle Yeni Bir Etkinlik Dizisi Geliyor

Maceracıların kendilerini geliştirmesi için Black Desert evrenine yeni etkinlikler gelmeye devam ediyor.

Yeni gelen güncelleme ile Maceracılar kendilerini geliştirirken aynı zamanda bineklerini de geliştirebilecek.


Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye & MENA’ya çeşitli yeni oyun içi etkinliklerin eklendiğini duyurdu. Bugünden itibaren, Maceracılar bu etkinlikler aracılığıyla EXP’lerini artırabilecek ve özel eşyalar elde edebilecek.

Vahşi Yaratıklardan olan Yaramaz Rakunlar, Black Desert evrenine geldi. 7 Ekim tarihine kadar bu rakunları alt eden Maceracılar, Vahşi Yaratığın Ruh Kesesi ve Rakun Eti gibi özel eşyalar elde etme şansına sahip olacaklar. Yaramaz Rakunlar, Valencia dışındaki tüm bölgelerde ortaya çıkacak ve yalnızca Av Tüfeği ile avlanabilecek.

Maceracılar ile Birlikte Binekleri de Gelişecek

Black Desert Türkiye & MENA'ya Bereketli Ödüllerle Yeni Bir Etkinlik Dizisi Geliyor

Dahası, Maceracılar aynı etkinlik süresi içinde 24 saat boyunca Binek EXP +%50 kazanabilecekler. Bunun yanı sıra Lv. 15 ve üzeri atları İmparatorluk Teslimatı yaptıklarında Yarış Atı Eğitim malzemeleri elde edebilecekler.

PvP içeriğiyle ilgilenenler, 21 Ekim tarihine kadar aksiyon dolu bir savaşın tadını çıkarmak için Kızıl Arena’ya katılabilecek. Savaşı kazanan Maceracılar, büyük miktarda Kadim Ruh Tozu kazandıracak olan Kırmızı Nişan eşyasını elde etme hakkı kazanacaklar.

Son olarak Maceracılar 7 Ekim’e kadar Kzarka, Nouver, Kutum veya Karanda’yı yenerek belirli bir oranda Parıldayan Yüzük elde edebilecek. Ancak Maceracıların doğru canavarı bulmaları için Dünya Bosslarının programına daha yakından bakmaları gerekecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu