Acer’in 300 Hz Ekranlı Bilgisayarı:Predator Triton 500 - TeknoDiot.com

Acer’in 300 Hz Ekranlı Bilgisayarı:Predator Triton 500

Abone Ol 

Acer’in yeni oyuncu bilgisayarının benzersiz özellikleri ve Fiyatı!

Oyuncu bilgisayarlarında en fark yaratan özelliklerden biri ekran kartı diğeri ise ekranının kaç Hz olduğudur. Acer Predator Triton 500’in en güçlü ekran kartlarından biri olan RTX 2080 Super ekran kartı bulunuyor.

Ayrıca tam 300 Hz yenileme hızına sahip 3 ms IPS ekranı 15.6 inç boyutunda ve etkileyici akıcılıkta oyun deneyimi sunuyor. İntel Core 10. Nesil İ7-10750H işlemcisi, 32 GB DDR4 Ram ayrıca 1 TB SSD bulunuyor. Acer’in açıklamasına göre 2.1 kg ağırlanda ve 17.9 mm kalınlığındaki bilgisayarın özel bir soğutma sistemi bulunuyor.

Bu sistem Vortex Flow teknolojisinden faydalanıyor. Üç adet fan bulunan sistemde en çok ısınan yerlere yerleştirilmiş böylece yüksek performans gerektiren oyunlarda çok daha konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Ayrıyetten CoolBoost teknolojisiyle güçlendirilmiş.

Acer Predator Triton 500 Türkiye Fiyatı Kaç TL?

Acer’in oldukça güçlü teknolojili bilgisyarı olan Predator Triton 500‘ün  resmi fiyat 20.369 TL. olarak belirlendi.

Göz atın:   Oyuncuları Sevindirecek Haber: AMD ve Ubisoft'un Far Cry 5 Kampanyası

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu