Tiktok Takipçi Satın Al

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Acer tamamı 13. Nesil Intel® Core™ vPro[4] işlemcilerle donatılan ve OLED çözünürlüğe sahip 16:10 premium ekranlar, 65 Wh hızlı şarj edilebilen uzun pil ömrü ve parmak izi okuyucu veya IR kamera[1] ile güvenli oturum açma özelliklerine sahip, günümüzün hibrit çalışan iş gücünün performans ve mobilite ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış yeni iş amaçlı TravelMate dizüstü bilgisayar serisini tanıttı.

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Acer TravelMate P6 14

Acer’ın mobil profesyoneller ve yöneticilere yönelik en yeni üst düzey iş amaçlı dizüstü bilgisayarı TravelMate P6 14, 2,8K OLED (2880×1800) ekran paneli, 16:10 en boy oranı ve DCI-P3 renk alanının yüzde 100’ünü kapsayan geniş ekran yüzeyiyle olağanüstü bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Intel vPro ve Intel® Evo™ tasarımı[1] ile güçlendirilen bu üst düzey iş dizüstü bilgisayarı, 13. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciler[1], 32 GB LPDDR5 bellek[1] ve 65 Wh[1] hızlı şarj destekli piliyle üstün bir performans sunuyor. Dizüstü bilgisayarın FHD IR web kamerası[1], Acer PurifiedVoice ile yapay zeka destekli gürültü azaltma teknolojisi ve DTS® Audio özellikli yukarı bakan hoparlörleri, çevrimiçi iş toplantıları ve video görüşmeleri çok daha keyifli hale getiriyor. PrivacyPanel özelliği, 90°’nin dışındaki görüş açılarını engelleyerek meraklı gözlere karşı koruma sağlıyor. TravelMate P6 14, ayrıca mobil profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda daha hızlı ve kesintisiz kablosuz internet bağlantısı için 2×2 Wi-Fi 6E ve 5G bağlantı seçeneği içeriyor.

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Acer TravelMate P4 14 ve Acer TravelMate P4 Spin 14

14 ve 16 inçlik TravelMate P4 versiyonlarının yanı sıra TravelMate P4 Spin dizüstü bilgisayarlar, NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 GPU’lara ek olarak 13. Nesil Intel Core i7 vPro işlemcilerle[1] performansı bir üst düzeye taşıyor. TravelMate P4 14, yeni premium tasarımı, hafif magnezyum alaşımlı kasası ve 2,2K çözünürlüğe kadar 16:10 en boy oranına sahip ince çerçeveli ekranıyla görüntüleme alanını genişletiyor ve üst düzey görsellik sunuyor. Dönüştürülebilir TravelMate P4 Spin 14, Corning® Gorilla® Glass, WUXGA çözünürlüğe kadar dokunmatik ekran paneli ve el yazısıyla zahmetsizce not almaya olanak tanıyan yerleştirilebilir bir kalemle (stylus) birlikte geliyor.

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Acer TravelMate P2 14 ve Acer TravelMate P2 16

Acer TravelMate P2 serisi dizüstü bilgisayar 14 ve 16 inç 16:10 WUGXA (1920 x 1200) ekranıyla 170 dereceye kadar IPS geniş açılı görüntü sunuyor. Gücünü 13. Nesil Intel Core işlemcilerden ve NVIDIA GeForce RTX 2050 GPU’lardan alan bu kompakt iş amaçlı dizüstü bilgisayarlar, geniş OceanGlass™ dokunmatik yüzey, 1,55 mm hareket mesafesine sahip tuşlar ve gerektiğinde dizüstü bilgisayarın düz durmasına olanak tanıyan 180 derecelik menteşe ile üst düzey kullanılabilirlik sunuyor. Wi-Fi 6E[1], 4G LTE[1], 40 Gbps veri aktarımı ve çift 4K ekranı destekleyen Thunderbolt 4 Type C gibi geniş bağlantı noktası desteğiyle internete ve çevre birimlerine bağlanmayı kolaylaştırıyor.

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Windows 11 ile birlikte gelen yeni iş amaçlı TravelMate dizüstü bilgisayarlar, toz birikimini en aza indirmek ve yüksek performansı korumak için Acer Dust Defender teknolojisini içeriyor. Acer Light Sensing teknolojisi, ekranın parlaklığını ve renk sıcaklığını ayarlamak için ortam rengini ve ışığı akıllıca algılayarak ekranın her zaman doğal görünmesini sağlıyor ve genel olarak daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunuyor. İş amaçlı TravalMate dizüstü bilgisayarların ticari kullanıma uygun klavyeleri daha hızlı ve akıcı yazma için geniş dokunmatik yüzeyler ve 1,55 mm hareket mesafesine sahip tıklama sesini azaltan tuşlar içeriyor. PCR ve okyanusa bağlı plastik kullanımı, plastik içermeyen yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajı ve bazı ülkelerde belirli yapılandırmalar için alınan TCO[2] ve EPEAT[3] sertifikaları Acer’ın karbon ayak izin azaltma çabalarını yansıtıyor. TravelMate P6 14 modelinde mevcut olan ve TravelMate P4 Spin 14, TravelMate P4 14 ve TravelMate P4 16 modellerinde isteğe bağlı olan Acer User Sensing teknolojisi[5] ve TPM 2.0 özelliğine sahip Windows Secured-Core bilgisayarlar, kullanıcılar bilgisayarın başından ayrıldığında ekranı kilitleyerek ve döndüklerinde hızla açarak verileri güvende tutuyor.

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

Acer TravelMate P6 14 (TMP614-53) Temmuz ayı itibariyle EMEA bölgesinde 1.399 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Acer TravelMate P4 16 (TMP416-52) Haziran ayı itibariyle EMEA bölgesinde 1.299 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Acer TravelMate P4 Spin 14 (TMP414RN-53) Haziran ayı itibariyle EMEA bölgesinde 1.249 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Acer TravelMate P4 14 (TMP414-53) Haziran ayı itibariyle EMEA bölgesinde 1.199 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51) Haziran ayı itibariyle EMEA bölgesinde 1.049 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Acer TravelMate P2 14 (TMP214-55) Haziran ayı itibariyle EMEA bölgesinde 999 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Belirli pazarlarda bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.acer.com adresinden size en yakın Acer ofisi ile iletişime geçin.Acer, TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisini Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu