Tiktok Takipçi Satın Al

20 Bin TL’lik Kavisli Oyuncu Monitörü Acer Predator X35 Neler Sunuyor?

Acer’ın yenilikçi teknolojileriyle donattığı ve oyun tutkunlarına en yüksek performansı sunmayı hedefleyen ödüllü markası Predator, kavisli monitörü X35 ile çok farklı bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor.

21:9 görüntü oranı sunan zero frame tasarımlı 35 inçlik cihaz, 1800R kavis ve 3440×1440 piksel WQHD çözünürlüğe sahip.  Acer Predator X35, NVIDIA G-SYNC, Acer HDR Ultra, ve 200 Hz yüksek yenileme hızıyla son derece akıcı ve canlı görüntüler oluşturuyor.


Hem kavisli olması hem de ayrıcalıklı bir kullanım deneyimi yaşatan 21:9 görüntü boyutuyla oyuncuları cezbeden Predator X35, kullanıcıları ilk andan itibaren etkisi altına alıyor. Kullanıcıların sadece ekranı görmesini sağlayan zero frame çerçeve tasarımlı 35 inçlik cihaz, 2 veya 3 ekranı birleştirme imkanı sunuyor. NVIDIA G-SYNC, Acer HDR Ultra ve Kuantum Nokta teknolojilerine sahip kavisli monitör, yüksek dinamik aralıkla mümkün olan en iyi kontrast kalitesine sahip.

Her biri ayrı kontrol edilen 512 bölgedeki gelişmiş LED yerel ışık kısma özelliği sayesinde yalnızca gereken yerde ve zamanda ışık veren panel, panoramik oyun deneyimini daha da zenginleştiriyor. Predator X35, DCI-P3 renk standardının yüzde 90’ını kapsayan daha geniş ve daha doygun bir renk gamı sunuyor. Aynı zamanda da geleneksel dinamik aralıklı monitörlere göre çok daha yüksek parlaklık veriyor.

Hızlı 2 ms tepki süresi ve 200 Hz yüksek yenileme hızı, NVIDIA G-SYNC teknolojisiyle bir araya gelerek yırtılma veya görsel bozulma problemlerini ortadan kaldırıyor; gerçekçi ve akıcı oyun deneyimi sunuyor.

20 Bin TL'lik Kavisli Oyuncu Monitörü Acer Predator X35 Neler Sunuyor?

Ergonomi ve kolay kullanım

Oyun severlerin kolayca ulaşmak istediği ayarları ve kişiselleştirme seçeneklerini barındıran Predator GameView, farklı tür içeriklerde görüntüleri optimize etmek için önceden ayarlanmış sekiz adet ekran modu sunuyor. Buradaki seçenekler arasında; Standart, ECO, Grafik ve Sinema modlarına ek olarak oyunlara özel Aksiyon, Yarış ve Spor modları da bulunuyor.

Oyunlara özel modlar arasından kolayca seçim yapmayı mümkün kılan bu arayüz, kullanıcılara kendi tercihlerini oluşturma imkanı da sunuyor. Sadece teknik detaylar ve panel teknolojileriyle değil ergonomik tasarımıyla da oyuncuları destekleyen X35’in ekranını eğmek, döndürmek ve dikey olarak ayarlamak da mümkün. X35’in üst düzey VA paneli, yatay ve dikey olarak 178 derecelik geniş izleme açıları sunuyor.

Oyunların atmosferini daha da güçlendiren özel teknolojiler

20 Bin TL'lik Kavisli Oyuncu Monitörü Acer Predator X35 Neler Sunuyor?

Predator X35, Acer TrueHarmony teknolojisiyle geliştirilen 4 watt’lık iki güçlü hoparlöre sahip. Oyun severler, tamamen optimize edilmiş, ses artırıcı özelliğe sahip bu teknoloji sayesinde oyunların tadını sonuna kadar çıkarıyor. Dark Boost teknolojisi loş ışıklı ortamlarda daha fazla ayrıntının görülebilmesini sağlarken, RGB Light Sense ile ise aydınlatma deneyimi zirveye taşınıyor. Birçok farklı aydınlatma düzenini kullanma imkanı sunan RGB Light Sense, ışıkları istenen müzikle senkronize etmeyi mümkün kılıyor.

Öte yandan uzun saatler boyunca oyun oynamanın gözlere olan negatif etkisini minimuma indirmeyi hedefleyen Acer BlueLightShield teknolojisi sayesinde kullanıcılar, ekran menüsü üzerinden dört farklı filtre ayarını seçerek mavi ışık yayılımını azaltabiliyor. Flickerless teknolojisi ise ekrana dengeli ve düzenli olarak güç sağlayarak fark edilebilir bir titreşim oluşma ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Acer Predator X35 Fiyatı

Acer Predator X35, 20.659 TL’lik fiyatıyla satışta olacak.

20 Bin TL'lik Kavisli Oyuncu Monitörü Acer Predator X35 Neler Sunuyor? 20 Bin TL'lik Kavisli Oyuncu Monitörü Acer Predator X35 Neler Sunuyor?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu