Tiktok Takipçi Satın Al

A101 Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

İlk olarak BİM marketlerinde görmeye alıştığımız teknolojik cihazların satışları oldukça artmaya başladı. PlayStation, iPhone gibi cihazların satışlarından sonra A101 marketleri de ışıklı oyuncu ekipmanı satışına başlayacak!

YENİ HAZİRAN 2018 

[ilgiliicerik icerik_id=”19032″]

 


Ülkemizde ışıklı ürünlere çok talep olmasıyla birlikte fiyat performans konusuna da önem verilmekte. BİM’den sonra da A101 teknoloji ürünlerine el attı diyebiliriz. Uzun zamandır pek piyasada göremediğimiz Piranha markasının oyuncu ekipmanları 1 Mart 2018 itibariyle tüm mağazalarda sınırlı stoklarla satışa çıkacak. Fiyat konusuna gelecek olursak gerçekten çok ucuz diyebiliriz. Işıklı ürünleri sevenler için bire bir ürünler diyebiliriz.

A101 Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

[ilgiliicerik icerik_id=”12134″]

Piranha’nın Gaming kulaklığı, Gaming klavyesi ve Gaming mouse ürünleri A101’de satışa çıkıyor. Ayrıca ürünlerin detaylarını verelim isterseniz. Oyuncu kulaklığa bakacak olursak kumaş kablosu mevcut ve mikrofonlu olması avantaj sağlamakta. Son olarak kablo üzerinden tuşlar ile ses kontrolü yapabilmeniz mümkün. En önemli donanımların başında gelen oyuncu klavyesi de ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte Türkçe karakter destekli 7 rengi içinde barındıran bu oyuncu klavyesinde de kumaş kablo tercih edilmiş durumda. Son olarak oyuncu faresi ise 2400 DPI 7D ayrıca oda ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte kumaş kablosu mevcut. Her üç üründe 2 yıl garantili.

Piranha Oyuncu Klavyesi: 24.95₺

Piranha Oyuncu Mouse: 19.95₺

Piranha Oyuncu Kulaklığı: 34.95₺

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu