TeknoDiot
     
     
     

16-inç MacBook Pro macOS Catalina Beta’da Onaylanabilir!

16-inç MacBook Pro macOS Catalina Beta'da Onaylanabilir!

Bir süredir Apple’ın 16-inçlik yeni bir MacBook Pro üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bunun doğru olup olmadığı görülmeye devam ediyor, ancak olabileceği gibi görünmeye başlıyor. Bu, Fransız Apple web sitesi MacGeneration’a göre, MacOS Catalina 10.15.1 beta sürümünde, dizüstü bilgisayarda ipucu veren görüntüleri ortaya çıkardılar.

15 inç MacBook Pro’ya çok benzeyen bir dizüstü bilgisayarı gösteriyor. Bununla birlikte, dosya adı, içinde “16” sayısından bahseder ve bu, 16 inç MacBook Pro’nun gerçekten dedikodu olabileceği yönündeki spekülasyona yol açtı. Dizüstü bilgisayarın tasarımının, daha ince çerçeveler dışında 15 inç MacBook Pro’ya oldukça benzer görünebileceği konusunda söylentiler duyduk.

16-inç MacBook Pro macOS Catalina Beta'da Onaylanabilir!

Heyecanla Bekleniliyor!

Bu, 15 inç MacBook Pro’ya benzer boyutta bir dizüstü bilgisayarla sonuçlanacak, ancak daha büyük bir ekran sunmayı başaracaktır. Ayrıca, Apple’ın 15 inç MacBook Pro için kullandığı görüntüyle yan yana karşılaştırıldığında, farklar çok daha belirgindir. Dizüstü bilgisayarın ne zaman açıklanacağına gelince, daha önce bu yıl yeni bir klavye tasarımıyla gelebileceği söyleniyordu, ancak son raporlar bunun yerine 2020’de gelebileceğini öne sürüyordu.

Apple ayrıca yeni AirPod’larını Ekim ayının sonuna doğru ilan edeceklerini söyledi, ancak MacBook Pro’nun da açıklanabileceği bir etkinlikte mi yoksa yalnızca Apple Store’a da piyasaya sürülebilirse görülebildiği söyleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kızaklı Kameralı Huawei Modeli Sızdırıldı: Huawei P Smart Z

Buğra Noyan

Samsung Hindistan’da Dijital Kredi Platformunu Tanıttı!

Yusuf Karcılar

Yükseltilmiş TU-160M ​​ilk Uçuşunu Tamamladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.