Tiktok Takipçi Satın Al

83 Yıl Boyunca Ücretsiz Netflix Üyeliği Kazandıran Oyun!

83 yıl geçerli olacak olan bir Netflix hesabı kazanmak isterseniz haberi okumaya devam edin deriz.

Netflix üyeliği almak isteyip henüz alamayanlar için büyük bir fırsat kapıda. Bu haber, bedavaya Netflix hesabı elde etme şansını ortaya çıkartıyor.


Ücretsiz Netflix hesabı elde etmek bu açıklanan yolla oldukça basit diyebiliriz. Peki ama bu nasıl olacak? Oyun oynarak ücretsiz Netflix hesabı elde edebilirsiniz. Netflix tarafından düzenlenen bir oyun turnuvasında en yüksek puanı alırsanız, ömür boyu üyeliğe da otomatik olarak hak kazanmış oluyorsunuz

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlginizi Çekebilir” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”96431″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Hayat Boyunca Netflix Üyeliğiniz Olsun

Netflix, yeni orijinal filmi The Old Guard ‘ı platform üzerinde yayınlamıştı. Birçok ülke de birkaç haftadır film en çok izlenenler listesinde yer alıyor ve almaya devam ediyor. Bu arada film ölümsüzlüğü konu alıyor.

Buna göre The Old Guard için bu hafta sonu geçerli olacak olan bir yarışma düzenlenecek. Yarışma, tarayıcı üzerinden oynanılacak olan bir oyunda en fazla puanı alma üzerine kurulacak.

The Old Guard filmindeki Andy karakterine yön vereceğiniz bu tarayıcı oyunda ölmek elenmek anlamına gelmiyor.  Bu da aslında ölmeseniz bile skor yapma konusunda diğer yarışmacılardan geride kalacağınız anlamına geliyor. Söz konusu oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

15 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu