Tiktok Takipçi Satın Al

4K Ekranlı Sony Amiral Gemisi MWC 2020’de Tanıtılabilir

Yeni raporlara göre, Japon teknoloji devi Sony, görünüşe göre geçen yıl bu 2020’de kabul edilen aynı stratejiyi sürdürmeye karar verdi.

Bu, iki amiral gemisi fırlatacakları anlamına geliyor, ilki 24 Şubat’ta Barselona MWC 2020’de gün ışığını görüyor.


Aynı raporlar, yeni Sony Xperia‘nın Sony’nin şimdi ikonik 21: 9 en boy oranıyla ekstra büyük bir 6,6 inç kullanacağını gösteriyor.

Ekran ayrıca OLED tipi, spor 4K çözünürlüğü ve HDR desteğine sahip olacak. Son teknoloji ekran daha sonra en yeni ve en güçlü Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak. Bir Snapdragon X55 5G modem ile birlikte. Bu modem, çift modlu 5G ağlarını, NSA ve SA’yı destekler.

4K Ekranlı Sony Amiral Gemisi MWC 2020'de Tanıtılabilir

4K ekranlı Sony Xperia geliyor

Ne yazık ki, Sony’nin yaklaşmakta olan amiral gemisi için hala bir ismi yok. Ancak söylentiler Xperia 1.1, Xperia 0 veya Xperia 1 Premium olarak adlandırılabilir.

Eski raporlara göre, Xperia telefonu dört arka kamera kullanacak. Bunlar, 3B derinlik verilerini yakalamak için 12MP ultra geniş lensli kamera, üçüncü 12MP telefoto lens ve TOF kamera ile birleştirilmiş birincil 48MP veya 64MP sensörü içermelidir.

Ayrıca, ana kamera 1 / 1.7 inçlik bir sensör kullanmalı ve 8K video kaydını desteklemelidir. Sony amiral gemisindeki diğer özellikler, IP68 toz geçirmez ve su geçirmezlik derecesini, hızlı şarjı ve bir NFC modülünü anlamalıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu