TeknoDiot
     
     
     

39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Steam’de 39 TL olan Xenonauts oyunu Gog sitesinde ücretsiz verilmektedir. İşte tüm detaylar…

39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Xenonauts oyunu 16 Haz 2014‘de piyasaya sürülmüştür. Oyunun geliştiriciside yayıncısada Goldhawk Interactive‘dir. Bilim-kurgu, strateji ve uzay türünde bir oyundur. Türkçe dil desteği ne yazık ki bulunmuyor. Oyunun bütün incelemeleri ise çok olumlu şeklindedir. Oyunun boyutu ise 2,5 GB‘dır. Oyunun steam fiyatı 39 Tl’dir. Oyunun tanıtımı;

39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Xenonauts, uzaylı istilasından Soğuk Savaş dönemi Dünyası’nı savunan çok uluslu bir askeri örgüt kontrol edip, dünya dışı uzaylıları yok etmek için uzaylıları ortadan kaldırmak ve teknolojilerini geri kazanmak için küçük askerler kullanmak. Detaylı bir stratejik katman, gezegeninizin savunmasını koordine etmenize, UFO‘ları vurmaya ve düşmanlarınız hakkında bilgi sahibi olmak için yakalanan eşyalarınızı araştırmanıza ve görevlerinizde kullanabileceğiniz yeni savaş ekipmanlarının kilidini açmaya çalışın.

39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Xenonauts, 1990’ların klasik X-Com strateji oyunlarına manevi bir halefi. Orijinal oyunların tüm temel mekaniklerini korurken, grafikler geliştirmeyi, yeni içerik eklemeyi ve arayüzü kolaylaştırmayı amaçlanıyor. Adanmış taraftarlar bu oyunu sevmeli, ama aynı zamanda eski okulun büyük stratejisinin sevinçlerini, başka türlü deneyimlemeyen yeni bir oyuncu nesline tanıtmayı da istiyoruz! Oyunun ana Mac / Linux sürümlerinin hala beta olduğunu, ancak eski WINE-sarılmış “bağlantı noktaları” nın mevcut olduğunu ve yerel bağlantı noktalarının geliştirilmesinin devam ederken, kararlı olduğu biliniyor.

39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

*Oyunu almak için ilk yapmanız gereken şey buraya tıklayın. Sonra Gog sitesine üye olunuz ve verdiğimiz linke gidin Get İt Here yazan yere tıklayın. Üst tarafta adınızı göreceksiniz o kısımda games(oyunlar) sekmesine tıklayınız. Oradan Xenonauts oyunun seçip alt tarafta oyunun dosyalarını indirebilirsiniz.  İyi oyunlar…

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


League of Legends ve Rocket League Karışımı: Heavy Metal Machines

Uğur Aydemir

PES ve FİFA’ya Yeni Bir Rakip Geliyor!

Buğra Noyan

Fortnite’dan Büyük Vurgun Etkinliği

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
muhammed 4 Haziran 2018 at 20:26

steam nasıl eklenecek oyunu aldım gog.com görünüyor

Cevap
Avatar
Serhan Durgutlu 4 Haziran 2018 at 20:37

Haberi tekrar güncelledik bakabilirsiniz.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.