Tiktok Takipçi Satın Al

Settled Systems Xbox ve PC için Eylül Ayında Çıkıyor!

Settled Systems oyununun hikayesine dair yeni videolar paylaşıldı

Bethesda Game Studios, sizi Settled Systems – Bir Starfield Animasyon Seçkisi ile Starfield‘ın insanları ve kültürleri hakkında bilgi almaya davet ediyor. Settled SystemsStarfield‘ın büyük şehirlerinden üçüne göz atma fırsatı sunuyor. New Atlantis’de bulunan bir kurye pilotunun elit bir yaşam tarzının peşine düşüşünün, Akila City’den çıkmaya çalışan yalnız bir yetimin ve Neon’un karanlık köşelerinde hayatta kalmaya çalışan iki sokak serserisinin hikâyelerini izleyin.

Daima İleriye

United Colonies’in başkenti New Atlantis şehrinde Kent adında bir kurye pilotu Settled Systems’ın en seçkin mahallelerinde yaşamayı hayal ediyor. UC Vanguard’a katıldıktan ve yükselerek başkentin elitleri arasında yerini aldıktan sonra Kent, gezegen dışında onu bekleyen maceraların aslında hasretini duyduğu şey olduğunu fark ediyor.


Umudun Ateşlendiği Yer

Akila City’deki ünlü Koloni Savaşları yetimi Vanna’nın en büyük isteği yıldızları keşfetmek, önündeki tek engel ise çalışmayan gemisi. Vanna gerekli parçaları bulabilmek ve hayalini gerçekleştirebilmek için çıktığı yolda şehri alt üst ediyor ve beklenmedik birkaç tehlikeyle karşılaşıyor.

Bindiğimiz Dal

İki Neon sokak serserisi Ada ve Harper, Keyif Şehri’ne rahatlamaya ve eğlenmeye gelen zenginlerden çalarak kıt kanaat geçinen suç ortakları. Ahlaki bir ikilemde seçim yapmaya zorlanan Ada, her şeyi gören Ryujin Industries’in dikkatini çekiyor. Ada’nın önünde onu heyecanlı yeni bir deneyim bekliyor. Peki ne pahasına?

Starfield, 6 Eylül’de Xbox Series X|S ve PC’de oynanabilir. Oyuncular şimdi ön sipariş verebilir veya Game Pass ile ilk gün oyuna erişebilir. Premium veya Constellation Edition için ön sipariş veren oyuncular, sipariş tarihine bağlı olarak ve olası kesintiler ile saat dilimi farkları çerçevesinde beş güne kadar erken erişim hakkı elde eder.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu