Tiktok Takipçi Satın Al

3 Milyon Dolar Ödüllü Apex Legends Turnuvası!

Respawn Entertainment bugün Apex Legends’ in, bu yılın Şubat ayındaki lansmanından bu yana ilk resmi oyun turnuvası için yeni bir e-spor turnuvası serisi açıkladı.

Apex Legends Global Serisi olarak adlandırılan turnuvada, dünya genelinde Respawn ve ana şirketi Electronic Arts veya turnuva etkinlik prodüksiyon ortakları PGL ve GLL tarafından tasarlanan 12 canlı etkinlik yer alacak. Toplam 3 milyon dolarlık ödül havuzu, özelde devre sonunda düzenlenen Apex Legends Global Serisi Şampiyonası için 1 milyon dolarlık ödül havuzu.


Respawn’ ın yeni Apex Legends rekabetçi oyun komisyoncusu John Nelson, “Apex Legends, video oyunu tarihindeki en etkili lansmanlardan biri ve çok büyük bir potansiyele sahip. Topluluğumuzla yakın iletişim kurarak, dünyanın her yerindeki Battle Royale müsabakalarını eşsiz ve eğlenceli bir şekilde izleyebilmemiz için herhangi bir oyuncunun potansiyel bir yıldız olabileceği bir Apex Legends ekosistemi kurduk.” dedi.

Epic Games‘ in Fortnite’ ının ayak izlerini takip eden Respawn, sadece resmi e-spor takımlarına üye olanlara değil, dünyadaki 60 ülkenin listesindeki tüm oyuncuların turnuvaya katılmasına izin verecek. Şirket bunu, birincisi 25 Ocak 2020′ de başlayan çevrimiçi elemeler aracılığıyla yapacak.

3 Milyon Dolar Ödüllü Apex Legends Turnuvası!

Çevrimiçi turnuvalarda iyi puanlama yapmak, üç kişiden oluşan takımlara bölgesel meydan okuma etkinlikleri ve global prömiyer etkinlikleri gibi canlı etkinliklere erişim hakkı tanıyacak. Herhangi bir turnuvada yeterince iyi performans sergilemek, aynı zamanda 100 kadrodan oluşan canlı etkinlikler olacak üç ana daldan birine de erişim sağlayabilir. 1 milyon dolarlık ödül havuzuyla, ilk üç ana daldan sadece en iyi 60 takım şampiyonluk yarışmasına katılacak. İlk büyük turnuva 13 – 15 Mart 2020 arasında gerçekleşecek ve davetler yalnızca 25 Ocak çevrimiçi elemelerinde performansa dayalı olacaktır.

Respawn başkanı Vince Zampella yaptığı açıklamada, “Rekabet Apex Legends’ ın kalbinde yer almaktadır. Apex Legends’ ın geleceğinde, sporların büyük bir rol oynayacağını umuyoruz ve hepsi Apex Legends Global Serisi ile başlıyor. Milyonlarca oyuncumuzdan kimlerin arenada gerçek efsane olacağını görmeyi umuyoruz. ” dedi.

Apex Legends ile ilgili makalerimizi takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu