Tiktok Takipçi Satın Al

3.240 TL Değerindeki PS Plus Essential Ocak Oyunları

Sony’nin abonelik servisi PlayStation Plus, yılın ilk oyunlarını duyurdu ve üyelere toplam değeri 3.240 TL olan A Plague Tale: Requiem, Evil West ve Nobody Saves the World’u sunuyor. Bu oyunlar, Essential, Extra ve Deluxe katmanlarındaki üyeler için 5 Şubat’a kadar erişime açık. Ayrıca, PS Plus aylık oyunlarına üyelik aktif olduğu sürece istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ocak ayının öne çıkan oyunu, Asobo Studio tarafından geliştirilen A Plague Tale: Requiem, gizlilik temelli bir aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, doğaüstü güçlerin etkisi altındaki acımasız ve nefes kesen bir dünyada, Amicia ve Hugo’nun harap olmuş yuvalarından kaçış hikayesi anlatılıyor. Bu devam oyununda, karakterler güneye doğru uzun bir yolculuğa çıkıyor, yeni bölgelere ve şehirlere ulaşarak Hugo’nun lanetini kontrol etmeye çalışıyorlar.

3.240 TL Değerindeki PS Plus Essential Ocak Oyunları


Evil West ise bu ayın diğer oyunu olarak öne çıkıyor. Oyuncuları, çok gizli bir vampir avlama enstitüsündeki son ajanlardan birinin yerine koyan bu oyun, ateşli silahlar, yıldırımla çalışan eldivenler ve çeşitli araçlar kullanarak ölümcül yaratıklara karşı mücadeleyi konu alıyor. Yalnız bir avcı olarak veya bir arkadaşınızla iş birliği yaparak kana susamış canavarlara karşı savaşabilirsiniz.

Sony ayrıca, PlayStation Plus üyelerine özel olarak sunulan Warframe Syrinx Collection’ı da duyurdu. Bu paket, Digital Extremes tarafından geliştirilen ve ücretsiz oynanabilen bilim kurgu temalı çok oyunculu aksiyon oyunu Warframe için çeşitli silahlar, zırh ve eşyalar içeriyor.

PS Plus Essential Ocak 2023 Oyunları arasında A Plague Tale: Requiem, Evil West ve Nobody Saves the World yer alıyor. Bu oyunlar, üyelerin kütüphanelerine 5 Şubat’a kadar eklenebilecek. PlayStation Plus üyeleri, bu oyunlara abonelikleri devam ettiği sürece istedikleri zaman erişim sağlayabilecekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu