«

GearBest üzerinden temin ettiğimiz arkadan aydınlatmalı el klavyesi ve faresi olan H18+ modeline yakından bir videoda baktık.

Gerçekten en pratik teknoloji ürünlerine aday olabilecek olan H18+ ürünü hem dokunmatik klavye hem de dokunmatik bir fare görevini oldukça iyi üstlenmekte. Tek bir yüzü taşınabilir ve kullanışlı bir şekilde birleştirilebilir.

Kablosuz olan H18+ şarjlı olarak kullanmakta. Şarj süresi normal kullanımda ortalama 2 hafta gitmekte. 300 mAh kapasiteli bir bataryayı bünyesinde bulunduran bu cihazın kutusundan 1 adet 30-35cm micro USB kablosu, H18+ ürünü, kullanım kılavuzu ve 2.0 USB algılayıcısı çıkmakta.

Siyah renkte olan ürünün aydınlatması kırmızı renkte olduğunun altını çizebiliriz. FN tuşu ile birlikte aydınlatılabilir kısmın parlaklığını ayarlayabiliyorsunuz. H18+ modelini akıllı telefonunuzda, PC‘nizde, PlayStation, Xbox gibi oyun konsollarında, Smart TV‘ler de ve birçok benzer akıllı cihazda kullanabiliyor olmanız gerçekten büyük bir avantaja sokmakta sizleri. Eğer ürünü satın almak isterseniz GearBest indirim kuponunu kullanarak ürünü daha da ucuza sahip olabilirsiniz.

ÜRÜNÜ SATIN AL

İndirim Kuponu: teknodiot006

SATIN AL

 

2si1 Arada! Işıklı Dokunmatik El Klavyesi ve Faresi: H18+ GearBest Haberleri İnceleme TeknoDiot TV


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *