2si1 Arada! Işıklı Dokunmatik El Klavyesi ve Faresi: H18+

GearBest üzerinden temin ettiğimiz arkadan aydınlatmalı el klavyesi ve faresi olan H18+ modeline yakından bir videoda baktık.

Gerçekten en pratik teknoloji ürünlerine aday olabilecek olan H18+ ürünü hem dokunmatik klavye hem de dokunmatik bir fare görevini oldukça iyi üstlenmekte. Tek bir yüzü taşınabilir ve kullanışlı bir şekilde birleştirilebilir.


Kablosuz olan H18+ şarjlı olarak kullanmakta. Şarj süresi normal kullanımda ortalama 2 hafta gitmekte. 300 mAh kapasiteli bir bataryayı bünyesinde bulunduran bu cihazın kutusundan 1 adet 30-35cm micro USB kablosu, H18+ ürünü, kullanım kılavuzu ve 2.0 USB algılayıcısı çıkmakta.

Siyah renkte olan ürünün aydınlatması kırmızı renkte olduğunun altını çizebiliriz. FN tuşu ile birlikte aydınlatılabilir kısmın parlaklığını ayarlayabiliyorsunuz. H18+ modelini akıllı telefonunuzda, PC‘nizde, PlayStation, Xbox gibi oyun konsollarında, Smart TV‘ler de ve birçok benzer akıllı cihazda kullanabiliyor olmanız gerçekten büyük bir avantaja sokmakta sizleri. Eğer ürünü satın almak isterseniz GearBest indirim kuponunu kullanarak ürünü daha da ucuza sahip olabilirsiniz.

ÜRÜNÜ SATIN AL

İndirim Kuponu: teknodiot006

SATIN AL

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Buğra arkadaşımız bu ürünün Türkçe Kullanma kılavuzunu da yayinlarsan super olur. Ben cihazı sizin yazınızı okuduktan sonra satın aldım. Birçok özelliği var ama İngilizce çözemiyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu