TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Apple Haberleri » Apple, 2020 Yılında Daha Büyük Ekranlı iPhone Modeli ile Karşımıza Çıkabilir!

Apple, 2020 Yılında Daha Büyük Ekranlı iPhone Modeli ile Karşımıza Çıkabilir!

Apple, 2020 Yılında Daha Büyük Ekranlı iPhone Modeli ile Karşımıza Çıkabilir!

Mevcut iPhone 11 Pro Max’ın 6.1 inçlik ekranının halen küçük olduğunu düşünüyor musunuz?

Sahip olabileceğiniz iyi bir haber var. Koreli yayın ETNews‘den bir rapora göre, Apple‘ın iPhone’un boyutunu 6.7 inç’e kadar yükseltilebileceği söylenebilir.

Daha büyük bir ekrana sahip bir iPhone‘un piyasaya sürülmesinin yanı sıra, raporda Apple’ın 5,4 inç değerine düşeceği en küçük iPhone‘unun boyutunu da azaltacağı iddia ediliyor. Bununla birlikte, Apple‘ın 6.1 inç iPhone‘unu koruduğu da söyleniyor. Bu, 5.4 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç ekranlara sahip üç iPhone’a bakacağımız anlamına geliyor.Apple, 2020 Yılında Daha Büyük Ekranlı iPhone Modeli ile Karşımıza Çıkabilir!

Bu raporda ayrıca ilginç olan, Apple‘ın sonunda bir OLED iPhone programına geçebileceğini iddia etmesi. Ekranda olduğu gibi, iPhone 11 serisi iki OLED modeli ve bir LCD modeli içeriyor, ancak rapor doğruysa, gelecek yılın iPhone‘ları OLED ekranlarını kullanacak. Ayrıca Apple‘ın daha önce olduğundan daha ince olacak olan yeni ekran teknolojisini nasıl kullanabileceği hakkında da konuşmalar var.

Bu söylentilerin ne kadar doğru olduğunu söylemek zor, o yüzden şimdilik tuzlu bir teneke ile alıyoruz, ama umarım yakında daha fazla ayrıntı buluruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte iPhone 8’deki Sanal Ana Ekran Tuşu Böyle Gözüküyor!

Buğra Noyan

iPhone SE2 / iPhone 9 Çıkış Tarihi Netleşti!

Buğra Noyan

5000 mAh’lık Bütçe Dostu Uygun Fiyatlı Honor Play 9A Tanıtıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.