2020 Yılında Daha Büyük iPhone Modeli Geliyor! - TeknoDiot.com

Apple, 2020 Yılında Daha Büyük Ekranlı iPhone Modeli ile Karşımıza Çıkabilir!

Abone Ol 

Mevcut iPhone 11 Pro Max’ın 6.1 inçlik ekranının halen küçük olduğunu düşünüyor musunuz?

Sahip olabileceğiniz iyi bir haber var. Koreli yayın ETNews‘den bir rapora göre, Apple‘ın iPhone’un boyutunu 6.7 inç’e kadar yükseltilebileceği söylenebilir.

Daha büyük bir ekrana sahip bir iPhone‘un piyasaya sürülmesinin yanı sıra, raporda Apple’ın 5,4 inç değerine düşeceği en küçük iPhone‘unun boyutunu da azaltacağı iddia ediliyor. Bununla birlikte, Apple‘ın 6.1 inç iPhone‘unu koruduğu da söyleniyor. Bu, 5.4 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç ekranlara sahip üç iPhone’a bakacağımız anlamına geliyor.Apple, 2020 Yılında Daha Büyük Ekranlı iPhone Modeli ile Karşımıza Çıkabilir!

Bu raporda ayrıca ilginç olan, Apple‘ın sonunda bir OLED iPhone programına geçebileceğini iddia etmesi. Ekranda olduğu gibi, iPhone 11 serisi iki OLED modeli ve bir LCD modeli içeriyor, ancak rapor doğruysa, gelecek yılın iPhone‘ları OLED ekranlarını kullanacak. Ayrıca Apple‘ın daha önce olduğundan daha ince olacak olan yeni ekran teknolojisini nasıl kullanabileceği hakkında da konuşmalar var.

Bu söylentilerin ne kadar doğru olduğunu söylemek zor, o yüzden şimdilik tuzlu bir teneke ile alıyoruz, ama umarım yakında daha fazla ayrıntı buluruz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu