Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 14 Pro Çentiğinden Yer Alan: Xiaomi Civi 2 İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Çin’e özel Xiaomi Civi serisi yeni bir üye kavuşmak üzere. Şirketin Weibo kanalında yaptığı açıklamaya göre, Xiaomi Civi 2, 27 Eylül’de piyasaya çıkıyor.

Yeni orta segment Xiaomi Civi 2, önceki modelin hafif tasarımını ve hoş görsel görünümünü koruyacak. Civi 2’nin ayrıca “Hello Kitty” versiyonu yer alacak.


Xiaomi 12 serisini andıran ada ve modüler tasarımı ile Civi 2’nin arka tarafında 50MP üçlü kamera bulunacak. Büyük dairenin arkasında ana ve ultra geniş açılı kameraları görebiliyoruz, çift LED flaşın yanındaki daha küçük olan ise muhtemelen 2MP sensör olacak.

Ön panel ile ilgili detaylar az ancak parmak izi tarayıcıyı barındıramayacak şekilde çıkıntı yapan güç tuşunu görebiliyoruz. Bu, ön panelin bir OLED olduğu ve altında tarayıcı olduğu anlamına gelir. Ayrıca muhtemelen en azından Civi 1S’nin 120Hz yenileme hızı ve Full HD+ çözünürlüğü ile eşleşecek.

Kullanılabilirlik ve fiyatlandırma Salı günü lansman sırasında açıklanacak, ancak etkinliğe giden günlerde daha fazla teaser görmeyi bekliyoruz.

iPhone 14 Pro Çentiğinden Yer Alan: Xiaomi Civi 2 İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu