Tiktok Takipçi Satın Al

2019 Yılının En İyi Oyunları #1

Bugün siz değerli takipçilerimiz için 2019 yılının en iyi oyunlarını anlatan listemizi sizler için paylaşıyoruz.

Bilgisayar ve oyun konsolları dünyasında cihazların güçleri artarken aynı doğrultuda oyunların da kalitesi artmaktadır. E-spor kavramının iyice hayatımıza yerleştiği, twitch ve youtuber kavramları ile iyice haşır neşir olduğumuz şu dönemlerde video oyunlara karşı beklentiler çok fazla oldu. Bu yazımızda 2019 yılının en iyi oyunları listesine girmeye hak kazanan oyunları yazacağız.

FAR CRY: NEW DAWN


İlk olarak 3 Türk oyun yapımcısının yaptığı ve grafikleri ile yıllardır birçok oyundan daha üst seviyede olan Far Cry serisinin son oyunu New Dawn, Far Cry 5’ten 17 yıl sonrasını anlattığı yeni macerası ile 15 Şubat 2019 yılında bilgisayar ve oyun konsollarına çıktı. Çıktığı ilk günden beri oldukça tutulan ve çok sevilen oyun 2019 yılının en iyi oyunları listesinde kendine yer buldu.

ANTHEM

Yaşadığınız dünyada tanrılar terk etmiş olsaydı ve tamamen kendi iradenizle hayatta kalmaya çalışsaydınız nasıl olurdu konusunu edinen Anthem oyunu 22 Şubat 2019 tarihinde tüm oyun konsolları ve bilgisayarlar için çıktı. Oyun oldukça yüksek oyuncu sayısına sahip.

METRO EXODUS

İlk oyunu Metro 2033 ile 2010 yılında piyasaları sallayan ve sonrasında bir oyun daha çıkartan 4A Games, Anthem gibi 22 Şubat 2019 tarihinde Metro Exodus oyununu piyasaya sürdü. Oyunda Rusya’da meydana gelen nükleer felaket sonrası hayatta kalma çabanızı ele alıyor.

2019 Yılının En İyi Oyunları #1

RAGE 2

İlk oyununda sunduğu özgürlükler ile oyuncu tarafından oldukça benimsenen RAGE oyununun ikincisi oyuncular tarafından heyecanla bekleniyordu. 2019 yılında çıkan bu oyun yine ilk oyun gibi etrafı umarsızca dağıtabileceğiniz ve silah kullanımını sonuna kadar yaşayarak etrafı kan gölüne çevirebileceğiniz bir oyun olarak karşımızda. Oyun kıyamet sonrası yaşamı ele alıyor.

DAYS GONE

Hayatta kalma oyunu dediğimizde 2019 yılında aklımıza gelen oyunlardan birisi olan Days Gone, SIE Bend Studio tarafından geliştirilen ve 26 Nisan 2019’da PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan aksiyon macera hayatta kalma korku video oyunudur. dricon Deacon Aziz John karısı Sarah hala hayatta olma olasılığını keşfeder, bu Deacon onu bulmak için bir arayışa yol açar.

DEVIL MAY CRY 5

İlk oyundan farklı olarak geliştirilen ve oyunculara kendi seçimlerini sunan Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera hack ve çizgi video oyunudur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu