2019 iPhone Modelleri Veritabanında Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

2019 iPhone Modelleri Veritabanında Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Apple‘ın bu yıl yeni iPhone’ları piyasaya sürmeyi planladığını biliyoruz. Eğer söylentilere göre, iPhone ailesine iPhone 11, 11 Plus ve XR 2 de dahil olacak.

Apple’ın adlandırma şemasıyla ileriye doğru nasıl hareket etmeyi planladığının net olmadığı için nihai olmadığını unutmayın, ancak bu modellerin 2018’den itibaren iPhone XS, XS Max ve XR’nin halefi olduğuna dikkat edin.

vrasya Ekonomik Komisyonu’na kayıtlı birkaç iPhone model numarası tespit edildi. Bu bir süredir gerçekleşiyor, model numaralarının daha sonra gerçek telefonlar olduğu ortaya çıktı, bu model numaralarının 2019 için söylenen üç iPhone modelini temsil ediyor görünüyor.

[sp-related style=”dark” id=”47085″]

2019 iPhone Modelleri Veritabanında Ortaya Çıktı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Ne yazık ki, model numaralarından ayrı olarak dosyalama başka hiçbir şey göstermedi. Bununla birlikte, duyduğumuz söylentilere dayanarak, Apple‘ın tüm iPhone modellerinde yeni bir kamera tasarımı sunması bekleniyor. Amiral gemisi modellerinde Apple, kamera sayısını ikiden üçe çıkarırken, iPhone XR 2’nin ikinci bir kamera kazandığı söyleniyor.

 

Göz atın:   Apple, WWDC20'yi Sanal Ortamda Düzenleyecek!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu