Tiktok Takipçi Satın Al

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

2019’un en iyi grafiklerine sahip 10 oyunu belli oldu. Bu haberde, 2019’un en görsel olarak etkileyici PC oyunlarına odaklanılmış durumda.

Bir oyunun sanat stiline veya genel optimizasyonuna odaklanmadığımızı unutmayın. Başka bir deyişle, aşağıdaki oyunlar, özellikle de onlara güç veren teknoloji nedeniyle PC’de kesinlikle harika görünüyordu.


Dahası, bazıları 2019’da PC oyunlarının nasıl görünebileceğinin grafik sınırlarını zorladı. Yani, daha fazla uzatmadan, 2019’un en iyi 10 PC oyunu grafiği.

2019 yılı boyunca birbirinden farklı onlarca oyun tanıtıldı ve konsol için çıkış yapmış RDR 2 gibi farklı oyunlar PC’ye geldi.

Bu oyunlardan bazıları hikâyesiyle, bazıları oyun mekanikleriyle bazılarıysa grafikleriyle oyuncuları büyülemeyi başardı. Biz de bu yazımızda 2019 yılında PC platformu için çıkış yapmış, en sağlam grafiklere sahip 10 oyunu;

1. Quake 2 RTX

Yabancı bir yüzeye inişten kısa bir süre sonra, yüzlerce erkeğinizin birkaçına indirildiğini öğrenirsiniz. Şimdi çok kuvvetlendirilmiş askeri yerleştirmelerle savaşmalı, şehrin savunmasını azaltmalı ve düşmanın savaş makinesini kapatmalısınız. Ancak o zaman insanlığın kaderi bilinecek. Quake II RTX, Q2VKPT oluşturmak için Quake II’ye ışın izleme ekleyen Christoph Schied ve Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü’ndeki ekibin (daha sonra Q2PRO kod tabanı üzerine inşa edilen) çalışmasına dayanıyor. NVIDIA, yeni yol izlemeli görsel efektler tanıttı, dokuları geliştirdi ve düzinelerce başka değişiklik ve iyileştirme yaptı, bu da bugün oluşturulan oyunlara rakip olan ve RTX donanımınızı sınırlarını zorlayan bir deneyime neden oldu.

2. CONTROL

Kontrol Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, Federal Yasa Bürosu’nun etrafında dönüyor ve ABD’nin devlet kurumu olan ve gerçekliğin yasalarını ihlal eden olayları içeren ve okuyan bir Amerikan devlet kurumu.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

3. Metro Exodus

Metro Exodus 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı tarzında video oyunudur. Yazar Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro oyun serisinin üçüncü oyunudur. Metro 2033 ve Metro: Last Light oyunlarında yaşanan hadiseleri izlemektedir.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

4. Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilen, Rockstar Games tarafından ise yayınlanan Western temalı aksiyon-macera türü video oyunudur. 2010 yılında çıkan Red Dead Redemption’ın bir kaç yıl gerisinde geçen oyun Red Dead serisinin üçünçü oyunudur. Oyun 2018 yılında 27 Ekim tarihinde yayımlanmıştır.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

5. Detroit: Become Human

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ile Quantic Dream’in müştereken yayımcılığını üstlendiği 2018 yapımı macera oyunu. Oyun; Kara, Connor ve Markus adlı üç androidin hikâyesine odaklanmaktadır.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

6. Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2: Remake, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma ve korku oyunu. Oyuncular zombi kıyameti sırasında Raccoon City’den kaçmaya çalışırken polis memuru Leon S. Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire Redfield’i kontrol ediyorlar.

7. Gears 5

Gears 5, The Coalition tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ve Xbox One için Xbox Game Studios tarafından yayınlanan üçüncü şahıs bir shooter video oyunudur. Gears of War serisinin altıncı bölümüdür ve Epic Games tarafından geliştirilmeyen ikinci Gears of War oyunudur. Nihai baskı 6 Eylül 2019’da yayınlandı.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

8. Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs bir shooter video oyunudur.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

9. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Ubisoft Paris tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir çevrimiçi taktik nişancı video oyunudur. Oyun dünya çapında 4 Ekim 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için ve 18 Aralık 2019’da Stadia için piyasaya sürüldü.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

10. A Plague Tale: Innocence

Veba Masalı: Masumiyet, Asobo Studio tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera korku gizlilik oyunudur. Mayıs 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü ve eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı.

2019 Yılının En İyi Grafiklerine Sahip 10 Oyunu

Son olarak PC oyunlarıyla ile ilgili haberleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu