TeknoDiot
     
     
     

2018 Yılında YouTube’da Oyun Videoları Ne Kadar İzlendi?

2018 Yılında YouTube'da Oyun Videoları Ne Kadar İzlendi?

YouTube’da 2018 yılı içerisinde paylaşılan oyun videoları ne kadar izlendi dersiniz? 2018 yılı içerisinde tam 500 milyar saatten fazla izlendi.

YouTube, oyun dünyası için de oldukça önemli bir platform. Yıllar önce oyunların tam çözümleri, bölüm anlatımları gibi gibi videolar ile oyun dünyası ile YouTube platformu birleşmeye başlamıştı. Artık neredeyse her şey YouTube’da olsa da, oyunlar çok daha farklı ve yoğun bir şekilde YouTube içerisinde bulunmakta. İşte bununla ilgili olan bu haberimiz Game Awards etkinliğinden gelmekte.
2018 Yılında YouTube'da Oyun Videoları Ne Kadar İzlendi?
[sp-related style=”light” id=”33287″]

Game Awards etkinliği bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta içerisinde yapılmıştı ve çoktan tamamlandı. Yılın oyunu God of War olurken, birçok farklı bilgi, yeni oyun duyuruları, istatistik de yayınlanarak oyuncular için güzel bir etkinlik olduğunu söyleyebiliriz.

Özetlemek gerekirse her gün YouTube platformunda 200 milyondan fazla kişi yalnızca oyun videoları izlemekte. 2018 yılı içerisinde, 500 milyar saatten çok daha fazla bir süre oyun videoları izlenirken geçirilmiş. Ve bu sayı, tüm Amerika vatandaşlarının yıl boyu çalışma saatlerinden yaklaşık 2 kat daha fazla diyebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ABD Senatörleri TikTok’un Ulusal Güvenlik Riski Olabileceğini İddia Ediyor!

Yusuf Karcılar

Google Fotoğraflar, Şimdi Fotoğraflardaki Metinleri Aramanızı Sağlıyor

Buğra Noyan

Günümüzde Sosyal Medya

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.