YouTube'da Oyun Videoları Ne Kadar İzlendi?

2018 Yılında YouTube’da Oyun Videoları Ne Kadar İzlendi?

Abone Ol 

YouTube’da 2018 yılı içerisinde paylaşılan oyun videoları ne kadar izlendi dersiniz? 2018 yılı içerisinde tam 500 milyar saatten fazla izlendi.

takipçi satın al
takipçi satın al

YouTube, oyun dünyası için de oldukça önemli bir platform. Yıllar önce oyunların tam çözümleri, bölüm anlatımları gibi gibi videolar ile oyun dünyası ile YouTube platformu birleşmeye başlamıştı. Artık neredeyse her şey YouTube’da olsa da, oyunlar çok daha farklı ve yoğun bir şekilde YouTube içerisinde bulunmakta. İşte bununla ilgili olan bu haberimiz Game Awards etkinliğinden gelmekte.
2018 Yılında YouTube'da Oyun Videoları Ne Kadar İzlendi?
[sp-related style=”light” id=”33287″]

Game Awards etkinliği bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta içerisinde yapılmıştı ve çoktan tamamlandı. Yılın oyunu God of War olurken, birçok farklı bilgi, yeni oyun duyuruları, istatistik de yayınlanarak oyuncular için güzel bir etkinlik olduğunu söyleyebiliriz.

Özetlemek gerekirse her gün YouTube platformunda 200 milyondan fazla kişi yalnızca oyun videoları izlemekte. 2018 yılı içerisinde, 500 milyar saatten çok daha fazla bir süre oyun videoları izlenirken geçirilmiş. Ve bu sayı, tüm Amerika vatandaşlarının yıl boyu çalışma saatlerinden yaklaşık 2 kat daha fazla diyebiliriz.

Göz atın:   BTK'dan Wikipedia Hakkında Açıklama!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!