147 TL'lik Program Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu - TeknoDiot.com

147 TL’lik Program Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu


Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. Ashampoo Burning Studio 2020, 21 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Ashampoo Burning Studio 2020

Disklerinizi hazırlayabilir, diskleri kopyalayabilir ve programın multimedia seçeneklerini kullanarak kendi slayt gösterilerinizi ve menülü disklerinizi hazırlayabilirsiniz. Programı ücretsiz indirmek isterseniz buraya tıklayınız.

147 TL'lik Program Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu