Tiktok Takipçi Satın Al

​Türkiye’nin En Büyük İş ve Teknoloji Haftası &NOW için Geri Sayım Başladı!

Management Centre Türkiye (MCT) tarafından bu sene ikincisi düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek iş ve teknoloji haftası “&NOW Business&Tech Week” 2-3 Mayıs tarihleri içinde Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek. İnsan Kaynakları Zirvesi, Dijital Liderlik Zirvesi, Future of Work Zirvesi, HR Tech Leaders, Be Digital Yönetim Fuarı şeklinde bir çok etkinliği bünyesinde barındıran &NOW, bu yıl katılımcılarına dijital dönüşümle yeni dünyanın kapılarını aralayacak.

Management Centre Türkiye’nin düzenlemiş olduğu merkezinde teknoloji olan, yönetim ve insan kaynakları kavramlarının iç içe geçmiş olduğu &Now Business&Tech Week için geri sayım başladı.


Dünyanın lider isimlerinin bir araya gelmiş olduğu ve geleceğin liderlerine yeni yetenekler kazanmıştırracak &NOW ile iş dünyası gelecekle buluşma fırsatı yakalayacak.

5 bin ziyaretçi hedefi ile 2 Mayıs Perşembe günü Volkswagen Arena’da başlamış olacak organizasyon kapsamında; İnsan Kaynakları Zirvesi, Dijital Liderlik Zirvesi, Future of Work Zirvesi, HR Tech Leaders ve Be Digital Yönetim Fuarı benzer biçimde etkinlikler ile gelecek iki gün süresince derinlemesine dijital dönüşüm ele alınacak.

​Türkiye’nin En Büyük İş ve Teknoloji Haftası &NOW için Geri Sayım Başladı!

Geleceğe iyi mi Hazırlanacağız?

Dünya Ekonomik Forumu ‘İşin Geleceği’ 2018 raporuna gore 2022 itibariyle tüm dünyada toplam 133 milyon yeni iş fırsatı doğarken 75 milyon pozisyon yok olacak.Bu dönüşüme iş dünyasının nasıl hazırlanacağı, &NOW Business&Tech Week kapsamındaki en önemli etkinliklerden kabul edilen “Hello HR” teması ile düzenlenecek 24’üncü İnsan Kaynakları Zirvesi’nde cevap bulacak.“Dijital Dünya, Teknolojik Dönüşüm ve İnsan Kaynakları” alt başlığında, değişen İK teknolojileri ve iş modelleriyle yeni dijital dünyada insanın konumlanmasının tartışılacağı zirvenin mevzuşmacılar içinde Richard Watson, Ian Bailie, Peter Wood, Lee Andrews, Alfonso Diez David, Di Macdonald, Andy Swann, Ghislaine Caulat, Paul Huges, savaş Akıncılar, Fatih Uysal ve Tanyer Sönmezer benzer biçimde önemli isimler bulunuyor.

​Türkiye’nin En Büyük İş ve Teknoloji Haftası &NOW için Geri Sayım Başladı!

Geleceğin İş Dünyası Şifreleri Çözülüyor

&NOW Business&Tech Week kapsamında; gelecek vadeden girişimler, kurumsal firmalar ve en iyi teknoloji şirketlerini binlerce profesyonelle buluşturan Be Digital Yönetim Fuarı, katılımcıları hızla gelişen teknolojinin geleceğiyle tanıştıracak Dijital Liderlik Zirvesi, geleceğin yetkinliklerinin mevzuşulacağı Future Of Work Zirvesi, İK dünyasında teknolojinin en iyi kullanım örneklerinin dinlenebileceği HR Tech Leaders etkinlikleri katılımcılara unutamayacakları iki gün yaşatacak.

​Türkiye’nin En Büyük İş ve Teknoloji Haftası &NOW için Geri Sayım Başladı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu