Tiktok Takipçi Satın Al

Zyxel’den İki Yeni Multi-Gigabit Switch

Zyxelin yeni yönetilmeyen Multi-Gigabit Switch’leri MG-105 ve MG-108, daha güçlü ağ performansı, daha yüksek hız ve anında zengin medya içerik akışı için kullanıcılara etkili bir çözüm sunuyor.


Yapay zekâ destekli bulut tabanlı ağ çözümleri sunan Zyxel Networks bugün yaptığı duyuruyla, profesyonel tüketiciler, içerik yaratıcılar, küçük ve orta ölçekli işletmelere 2,5G yüksek hızlı bağlantı ile yüksek bant genişliği sunan yeni -5/8 bağlantı noktalı MG-105 ve MG-108 model yönetilmeyen switch’lerini tanıttı.

WiFi 6 router’lar, ağa bağlı depolama (NAS) cihazları ve 2,5G hızında çalışan dizüstü bilgisayarlar ile oyun bilgisayarları gibi yeni nesil ağ cihazlarının tümü, artık daha hızlı bir bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Birçok kullanıcının isteği ise bu tür cihazların tam potansiyelini ortaya çıkararak kullanabilmek. Zyxel’in yeni Multi-Gigabit Switch modelleri, bu kullanıcılar için ezber bozan özellikler sunuyor.

Yeni Switch’ler kullanıcılara daha yüksek hız ve daha iyi ağ performansı sunarak, bağlantıları hakkında endişelenmek yerine, en iyi yaptıkları şeye odaklanmaları için zaman kazandırıyor.

Zengin ve hızlı bir medya içerik akışı

MG-105 ve MG-108; büyük dosyaları sunucuya, NAS’a veya diğer cihazlara aktarırken, evden çalışırken veya çok fazla veri tüketen oyunları oynarken daha fazla hıza ihtiyaç duyan profesyonel tüketiciler için kusursuz seçenekler sunuyor. Zyxel’in yeni Switch modelleri, daha güçlü bir bağlantıya geçiş yapmanın aslında son derece kolay olduğunun göstergesi. MG-105 ve MG-108’deki tüm bağlantı noktaları 2,5G Ethernet özelliği sunuyor ve kullanıcıların kolayca daha güçlü bir ağ elde etmeleri için Cat5e kablolarıyla uyumlu çalışıyor.

Zyxel'den İki Yeni Multi-Gigabit Switch

‘Tak ve çalıştır’ ile enerjiden ve zamandan tasarruf edin

Zyxel’in yeni Switch ailesi, basitçe kurulabilir oluşuyla zaman kazandırmasının yanı sıra, kolay ‘tak ve çalıştır’ özelliğiyle istenen cihaza herhangi bir yapılandırma yapmadan bağlanabiliyor. Böylece daha hızlı bir ağı hemen kurup devreye almak mümkün oluyor.

Küçük boyutları, çok yönlü duvar ve masa montaj desteği ve fansız tasarımları, yeni switch’leri hem ev hem de ofis için kullanışlı hale getirerek kullanıcıların kesintisiz oyun veya içerik akışı elde etmelerini sağlıyor. Switch’ler güçlü performans özelliklerine rağmen, düşük güç tüketerek enerji tasarrufu elde ediyor.

Zyxel Networking SBU Kıdemli Başkan Yardımcısı Crowley Wu, “Pandemi, daha hızlı bağlantı ve yeni nesil cihazlar gerektiren oyun ve eğlence içerikleri tüketiminden çevrimiçi fitness derslerine, vlog’ların yükselişinden hibrit çalışma modellerine kadar, bant genişliği açısından yoğun faaliyetlerde adeta patlamaya yol açtı. Son dönemde kısıtlamalar hafiflese bile, online dünyada ortaya çıkan bu talep önümüzdeki yıllarda da devam edecek gibi görünüyor. Zyxel’in yeni Multi-Gigabit Switch ailesi tüm bu ağ deneyimlerini zenginleştirerek, kullanıcıların evlerinde veya ofislerinde en iyi ağ performansını elde etmelerini sağlıyor” dedi.

Zyxel, yeni Switch modellerine ek olarak, gelişmiş hız özelliklerine sahip ve WiFi 6 destekli iki yeni PoE Switch modelini de piyasaya sürdü. Bu modellerden PoE12-30W, 2,5G ethernet bağlantısı ile 30 W’a kadar güç tüketimi yaparken, PoE12-60W 5G ethernet bağlantısı ile 60 W’a kadar güç tüketim özellikleri taşıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu