Tiktok Takipçi Satın Al

WiFi Menzil Problemine Son! Zyxel WRE6602 Menzil Genişletici İnceleme

Bu inceleme videomuzda wifi menzil problemi yaşıyor ve bu sıkıntıdan kurtulmak isteyenler için güzel bir ürünle karşınızdayız.

ZYXEL WRE6602 WiFi menzil genişleticisine yakından bakıyoruz. Kablosuz kapsama alanını genişletmek için çeşitli çözümler bulunuyor. Güçlü router tercih edebilir veya elimizdeki gibi bir WiFi menzil genişleticisi ürünü ile güçlendirebilirsiniz.


ZYXEL’in bu minik çözümü bir menzil genişletici, WRE6602 model ismi ile bulunabilen cihaz neler sunuyor gelin bakalım.

ZYXEL WRE6602 çift band teknolojisini barındırıyor. Yani ister 2.4 GHz ister 5 GHz ağlarda bu cihazı kullanmak mümkün.

:: Zyxel, Sektöründe 30 Yaşında!

Bilindiği gibi artık evde veya iş yerindeki hatta cebimizdeki yeni nesil cihazlar dahi 5G band desteğini desteklemekte.

WiFi Menzil Problemine Son! Zyxel WRE6602 Menzil Genişletici İnceleme

Bağlantı hızı olarak 300 megabitini 2.4 GHz’de 867 megabitini ise 5 GHz’de kullanabiliyor. 802 11  a/b/g de dahil yaygın olarak kullanılıyor. Tüm WiFi standartlarını benimseyen cihaz olduğunun altını çizelim.

Modeminiz ile sinyali etkin bir biçimde almak istediğiniz yer arasında belli konuma koyuyorsunuz bu sayede düşmeye başlayan WiFi sinyalini güçlendirerek menzili genişletebiliyorsunuz. Cihaz gayet başarılı bir şekilde  çalışıyor.

Kurulum olarak da her hangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Cihazın üzerinde smart push adı verilen bir buton bulunduruyor hemde mobil uygulama desteği sağlıyor size. Cihazın üğzerindeki smart push butonuna bastığınız zaman iki cihaz bir birini görüyor ve eşleşiyor. Android ve ios işletim sistemli cihazlara indirilebilen ZYXEL Easy Link) uygulamasını kullanarak gerekli tüm ayarları kolayca yapılandırabiliyorsunuz.

ZYXEL WRE6602 harici anten yerine dahili anten kullanıyor. Böylece daha estetik bir tasarım çizgisi kullanmış oluyor. Ayrıca cihazı tekrarlayıcı modunda da akses point şeklinde de kullanabiliyorsunuz.

Alt tarafında Ethernet portu yer alıyor. Bu port 100 megabite kadar destek sağlıyor. Bu sayede kablosuz bağlantıyı kablolu hale getirebiliyorsunuz.

WiFi Menzil Problemine Son! Zyxel WRE6602 Menzil Genişletici İnceleme

Sonuç olarak çift band desteği sunması, toplamda 1200 megabit performans göstermesi iyi bir ara model olan ZYXEL WRE6602 menzil problemi yaşayan kullanıcılar tarafından lişsteye alınabilir. ZYXEL WRE6602’nin fiyatı ise internette 250 ila 260 TL arasında değişiyor. Ben buğra Noyan bir daha ki videolarımızda görüşmek üzere youtuber kanalımıza abone olmayı unutmayın hoşçakalın…

ZYXEL WRE6602 teknik özellikleri

  • Standart: IEE 802.11 a/b/g/n/ac
  • Arabirim: 10/100 Mbps Ethernet
  • Frekans: 2.4 GHz / 5 GHz
  • Anten: Dahili
  • Bağlantı Hızı: 300 Mbps (2.4 GHz), 867 Mbps (5 GHz)
  • Buton: Smart Push, güç
  • Boyutlar: 46 x 62 x 90 mm
  • Ağırlık: 103 gr.

ZYXEL WRE6602 inceleme videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu