TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Otomobil Haberleri » Zubizu Üyesi Olanlara Müjde

Zubizu Üyesi Olanlara Müjde

Zubizu Üyesi Olanlara Müjde

Zubizu üyesi Audi sahiplerine serviste yüzde 30’a varan indirimler…

ZUBİZU üyesi Audi sahipleri, yetkili servislerde 3 yaş ve üzeri otomobilleri için mekanik işçilik hizmetleri ve orijinal yedek parçalarında, Castrol motor yağları ve lastik değişimlerinde yüzde 30’avaran indirimlerden yararlanabiliyor

Audi sahiplerinin 3 yaş ve üzeri otomobillerine yönelik Türkiye genelindeki tüm Audi Yetkili Servislerinde geçerli olan özel indirim fırsatlarından yararlanmaları için ZUBİZU üyesi olmaları yeterli oluyor.

ZUBİZU üyesi Audi sahipleri, 3 ve 4 yaşındaki otomobilleri için mekanik/ elektrik işçiliği ile orijinal yedek parçalarında yüzde 10, 5-7 yaşlarındaki araçları için yüzde 25, 8 yaş ve üzeri araçları için de yüzde 30 oranındaki indirimlerden yararlanabiliyor.

Zubizu Üyesi Olanlara Müjde

Kampanya dahilinde ayrıca, 5-7 yaşlarındaki otomobillerin sahipleri Castrol motor yağlarında yüzde 15, 8 yaş ve üzeri araçların sahipleri ise yüzde 20 oranında indirime sahip oluyor.

Yine kampanya dahilinde, 3-4 yaş arası otomobillerin sahipleri lastik değişiminde yüzde 10, 5-7 yaşları arasındaki otomobilleri için yüzde 25 ve 8 yaş üzeri otomobiller için de yüzde 30 indirime sahip oluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OTOKAR Yeni Elektirikli Kent Otobüsünü Busworld Europe’da Tanıtıcak

Umut Bilgen

Mercedes-Benz CES 2019’da Yerini Aldı

TeknoDiot Bey

Mercedes-Benz Türk Kampanyası – Ağustos 2018

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.