Tiktok Takipçi Satın Al

Snapdragon 865 İşlemcisine Sahip ZTE Axon 10s Pro MWC 2020’de Tanıtılacak!

ZTE’nin Küresel Ticaret Başkanı Xu Feng’le yakın tarihli bir röportajında, bir sonraki amiral gemisinin Axon 10s Pro olacağını açıkladı. Ayrıca bazı özelliklerini ve piyasaya çıkış tarihini açıkladı.

Axon 10s Pro, bu yılki Axon 10 Pro’nun halefi olacak. Ayrı bir 5G versiyonuna sahip olan Axon 10 Pro’dan farklı olarak, Axon 10s Pro sadece 5G versiyonuna sahip olacak ve bunun nedeni Qualcomm’un müşterilerine Snapdragon X55 5G yonga seti ile göndereceği Snapdragon 865 işlemcisi tarafından desteklenecek olmasıdır.

ZTE Axon 10S özellikleri


Snapdragon 865 İşlemcisine Sahip ZTE Axon 10s Pro MWC 2020'de Tanıtılacak!

Axon 10s Pro, 4G / 5G ve çift bantlı WiFi  arasında sorunsuz şekilde geçiş yapmasını sağlayan bir özelliğe sahip olacak.

Xu Feng, telefonun 2020 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) açıklanacağını söyledi. Ancak, etkinlikte ilan edilen tek yeni ZTE ürünü olmayacak. Blade serisinin yeni bir üyesi ile SA ve NSA ağlarını destekleyen 5G sahip bir cihazın daha açıklanacağı da ortaya çıktı.

Bay Feng, görüşme sırasında gelecek yıl farklı pazarlarda 10 tane yeni 5G akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planladıklarını da belirtti. Bu telefonlar, yaklaşık 287 Dolar ile 430 Dolar arası fiyatlanacak. Bu telefonlardan biri 2020’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek ancak MWC 2020’de tanıtılacak olan cihazın Blade ailesinin bir üyesi mi veya farklı bir telefon mu olacağı henüz bilinmiyor.

Üst düzey yönetici görüşme sırasında 5G dönemindeki hedefinin mobil endüstrinin zirvesine geri dönmek olduğunu ortaya koydu. ZTE 5G konusunda bilgi birikimine ve yatırımına bu konuda inanıyor. Bay Feng, yeni bir ağ teknolojisiyle, mobil sektöründe bir değişiklik olacağını söyledi. Nokia ve Motorola’nın 4G’nin ortaya çıkışıyla düşüşe geçtiklerini ve 5G’de de benzer şeylerin yaşanacağına inandığını belirtti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu