Tiktok Takipçi Satın Al

ZOWIE, İlk Kablosuz Fare Modeli Olan EC-CW Serisini Tanıttı

ZOWIE, rekabetçi oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen son teknoloji spor bilimi araştırma ve geliştirme ile tasarlanan ilk kablosuz fare modeli EC-CW serisini bugün duyurdu. ZOWIE EC-CW serisinin oluşturulması, 360 derecelik bir perspektiften çeşitli tasarım önerilerine erişim sağlayan ergonomik tasarım yöntemlerinin geliştirilmesine öncülük eden derinlemesine spor bilimi araştırmalarına dayanmaktadır. ZOWIE EC-CW Serisi, farklı oyuncu ihtiyaçlarına hitap etmek üzere küçük, orta ve büyük boyutlarda mevcut.

Farenin başlıca özellikleri arasında geliştirilmiş alıcıya sahip kablosuz tasarım, asimetrik ergonomik tasarım, azaltılmış ağırlık, 24 adımlı kaydırma tekerleği, sürücüsüz ve tak-çalıştır özelliği, 3370 sensör bulunmaktadır. Ayrıca EC1-CW (Büyük), EC2-CW (Orta) ve EC3-CW (Küçük) olmak üzere üç farklı boyutta mevcuttur.


EC-CW’nin geliştirilmesi ile ZOWIE, el yorgunluğunu ve sakatlıkları minimize ederken tam bağlantı ve stabilite sağlayan en iyi oyun ekipmanını sunmayı amaçlamaktadır. Kablosuz fare, kablo karmaşasız sorunsuz hareket ve ön uçta yer alan bağımsız kablosuz alıcı ve anten sayesinde iletim interferansını minimuma indirerek oyun veya çalışma seansları sırasında beklenmedik kesinti olasılığını önemli ölçüde azaltır.

ZOWIE, İlk Kablosuz Fare Modeli Olan EC-CW Serisini Tanıttı

EC-CW, bilek fleksör kaslarına odaklanan mükemmel bir anti-yorgunluk özelliğine sahiptir ve sık tıklamalara rağmen uzun süreli kullanımı mümkün kılar. Ayrıca tasarım, belirli bir baş parmak dinlenme noktası ile parmaklar için istisnai bir konfor sunar ve stratejik olarak yerleştirilmiş düğmelerle istenmeyen tıklamaları önleyerek dayanıklılığı kolaylaştırır.

ZOWIE’nin ilk kablosuz faresi, kullanıcılara kullanıcıların avuç içini rahatça destekleyen doğal kavisli bir üst kabuk sunan simetrik ergo tasarımını korur. EC-CW’nin klasik şekli, avuç içi temasının doğru miktarını sağlar ve tüm kavrama stillerini barındırarak oyuncuların uzatılmış oyun oturumları sırasında rahat bir duruş benimsemelerine olanak tanır.

Ergonomik tasarım, uzun mesafeli yatay hareketleri gerçekleştirirken ve Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) ve VALORANT gibi popüler birinci şahıs nişancı oyunlarını oynarken fareyi istikrarlı bir kontrol ve manevra yeteneği sağlar.

EC serisi kablosuz fare, kullanıcıların tercih ettikleri kavrama stilleri ve oyun ihtiyaçlarına göre seçenekler sunan EC1-CW, EC2-CW ve EC3-CW olmak üzere üç farklı boyutta mevcuttur. ZOWIE EC-CW faresi hakkında daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu