TeknoDiot.com
   
     

ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı

ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı Bilgisayar Haberleri Donanım Haberleri Ekran Kartı Haberleri

Global bir inovasyon üreticisi olan ZOTAC Technology, GeForce GTX 16 serisini GDDR5 bellek ve NVIDIA Turing Mimarisine sahip ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 serisiyle genişletmekten mutluluk duyuyor.

2017 yılında kurulan ZOTAC GAMING, oyuna devam edenler için nihai PC oyun donanımını yaratmayı amaçlayan ZOTAC markasının çekirdeğinden ortaya çıkan öncü bir harekettir. ZOTAC GAMING’i, en iyi PC oyun deneyimini sunma hedefi ile doğmuş lider bir güç haline getiren on yıllık bir hassasiyet performansını temsil eden mühendislik uzmanlığımızın ve tasarım uzmanlığımızın özüdür. Logo robotik gözlerin delici bakışlarını, arkasında yenilmez ve savaşın egosunu dolduran güç ve geleceğin teknolojisinde yatar.

ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660, 173 mm veya 6.83 inç boyutundadır ve VR hazır, Oyun için hazır ve HDMI 2.0b ve üç DisplayPort 1.4 bağlantı noktası ile çoklu ekrana hazır olmasının yanı sıra herhangi bir PC sistemi renk şemasına uyacak şekilde renk nötr olarak tasarlanmıştır.

ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı Bilgisayar Haberleri Donanım Haberleri Ekran Kartı Haberleri

1660 AMP modeli 209,6 mm veya 8,3 inç ölçülerinde olup, 90 mm’lik çift fanlı daha güçlü IceStorm 2.0 soğutmaya, daha fazla koruma ve stil için ayrı bir sarma metal arka plakaya sahiptir ve fabrikada overclock edilmiş olarak gelir.

Her iki ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 modeli, mevcut sistemlerin% 99’una uymaya hazır süper kompakt tasarımlardır. Ayrıca indirilebilir FireStorm yardımcı programı ile grafik kartınızdan daha fazla performans elde edebilirsiniz. Yalnızca birkaç tıklamayla, her şeyi saat hızı, bellek hızı, fan kontrolü, fan profili, GPU istatistiklerini ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.