ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı

ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı

Global bir inovasyon üreticisi olan ZOTAC Technology, GeForce GTX 16 serisini GDDR5 bellek ve NVIDIA Turing Mimarisine sahip ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 serisiyle genişletmekten mutluluk duyuyor.

2017 yılında kurulan ZOTAC GAMING, oyuna devam edenler için nihai PC oyun donanımını yaratmayı amaçlayan ZOTAC markasının çekirdeğinden ortaya çıkan öncü bir harekettir. ZOTAC GAMING’i, en iyi PC oyun deneyimini sunma hedefi ile doğmuş lider bir güç haline getiren on yıllık bir hassasiyet performansını temsil eden mühendislik uzmanlığımızın ve tasarım uzmanlığımızın özüdür. Logo robotik gözlerin delici bakışlarını, arkasında yenilmez ve savaşın egosunu dolduran güç ve geleceğin teknolojisinde yatar.

ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660, 173 mm veya 6.83 inç boyutundadır ve VR hazır, Oyun için hazır ve HDMI 2.0b ve üç DisplayPort 1.4 bağlantı noktası ile çoklu ekrana hazır olmasının yanı sıra herhangi bir PC sistemi renk şemasına uyacak şekilde renk nötr olarak tasarlanmıştır.

ZOTAC, GeForce GTX 1660 Serisini Tanıttı

1660 AMP modeli 209,6 mm veya 8,3 inç ölçülerinde olup, 90 mm’lik çift fanlı daha güçlü IceStorm 2.0 soğutmaya, daha fazla koruma ve stil için ayrı bir sarma metal arka plakaya sahiptir ve fabrikada overclock edilmiş olarak gelir.

Her iki ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 modeli, mevcut sistemlerin% 99’una uymaya hazır süper kompakt tasarımlardır. Ayrıca indirilebilir FireStorm yardımcı programı ile grafik kartınızdan daha fazla performans elde edebilirsiniz. Yalnızca birkaç tıklamayla, her şeyi saat hızı, bellek hızı, fan kontrolü, fan profili, GPU istatistiklerini ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


16-inç MacBook Pro macOS Catalina Beta’da Onaylanabilir!

Hüseyin Ceylan

ASUS 300 ve 400 Serisi Yeni Nesil AMD İşlemcilere Tam Destek!

Uğur Aydemir

X299 İçin En Performanslı DDR4 Bellek

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.