ASUS Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone Max Pro M2 Android 10 - TeknoDiot.com

ASUS Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone Max Pro M2 Android 10 Beta Sürümünü Aldı

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

ASUS, Zenfone 6 ve Zenfone 5Z için Android 10 kararlı güncellemeleri yayınladı. Şimdi Zenfone Max Pro M1 ve 2018’deki popüler orta sınıf telefonları Zenfone Max Pro M2 için Android 10 beta güncellemesi yayınlıyor.

ASUS, Zenfone Max Pro M1’in iki Android güncellemesi alacağına söz verdi ve zaten Nisan 9’da Android 9 Pie’a güncellendiğinde bir tane aldı. Max Pro M1, Android 10‘u alacağından, halefi olan Max Pro M2‘nin de güncellenmesi mantıklı. Her iki cihaz da Android 8.1 Oreo ile kullanıma sunuldu.

ASUS Zenfone Max Pro M1‘in beta güncellemesi 17.2017.1911.407 sürümü olarak geliyor ve 1,6 GB boyutunda. Max Pro M2 için güncelleme 17.2018.1912.409 sürümü olarak geliyor ve 1.5GB boyutunda.

Denemekle ilgileniyorsanız, aşağıdaki kaynak bağlantılardan cihazınız için indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bu bir beta güncellemesidir, bu nedenle sorunlarla karşılaşması beklenmektedir. Bu nedenle, güncellemeden önce verilerinizi yedeklemeniz önerilir.

Android 10, kullanıcı arayüzünde değişiklikler, Karanlık Mod, mesajlaşma uygulamaları için Akıllı Yanıt ve yeni bir navigasyon sistemi getiriyor.

Logitech G Çekiliş

Bir ASUS çalışanından bir tweet’e göre, kararlı güncellemenin bu ay da gelmesi bekleniyor. Dolayısıyla, beta güncellemenin getirebileceği sorunlardan haberdar değilseniz, kararlı güncellemeyi bekleyebilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu