Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone Max Pro M2 Android 10 Beta Sürümünü Aldı

ASUS, Zenfone 6 ve Zenfone 5Z için Android 10 kararlı güncellemeleri yayınladı. Şimdi Zenfone Max Pro M1 ve 2018’deki popüler orta sınıf telefonları Zenfone Max Pro M2 için Android 10 beta güncellemesi yayınlıyor.

ASUS, Zenfone Max Pro M1’in iki Android güncellemesi alacağına söz verdi ve zaten Nisan 9’da Android 9 Pie’a güncellendiğinde bir tane aldı. Max Pro M1, Android 10‘u alacağından, halefi olan Max Pro M2‘nin de güncellenmesi mantıklı. Her iki cihaz da Android 8.1 Oreo ile kullanıma sunuldu.


ASUS Zenfone Max Pro M1‘in beta güncellemesi 17.2017.1911.407 sürümü olarak geliyor ve 1,6 GB boyutunda. Max Pro M2 için güncelleme 17.2018.1912.409 sürümü olarak geliyor ve 1.5GB boyutunda.

Denemekle ilgileniyorsanız, aşağıdaki kaynak bağlantılardan cihazınız için indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bu bir beta güncellemesidir, bu nedenle sorunlarla karşılaşması beklenmektedir. Bu nedenle, güncellemeden önce verilerinizi yedeklemeniz önerilir.

ASUS Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone Max Pro M2 Android 10 Beta Sürümünü Aldı

Android 10, kullanıcı arayüzünde değişiklikler, Karanlık Mod, mesajlaşma uygulamaları için Akıllı Yanıt ve yeni bir navigasyon sistemi getiriyor.

Bir ASUS çalışanından bir tweet’e göre, kararlı güncellemenin bu ay da gelmesi bekleniyor. Dolayısıyla, beta güncellemenin getirebileceği sorunlardan haberdar değilseniz, kararlı güncellemeyi bekleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu