Yurtdışında Bir Kullanıcının Honda Civic 2022 Modeli Hakkında Görüşleri

  • Keskin yol tutuşu, Civic’i sürmeyi eğlenceli hale getiriyor
  • Ortalamadan daha iyi yakıt ekonomisi ve bagaj alanı
  • İyi miktarda kullanımı kolay teknik özellik

Honda Civic, 50 yıllık satın alınabilirlik, verimlilik ve dayanıklılık üzerine inşa edilmiş bir üne sahiptir ve 2022’nin yeniden tasarımı, bu geleneği güçlü tutmayı amaçlamaktadır.

Bu 11. nesil Civic, içte ve dışta baştan aşağı yenilenmiştir. Bazıları yeni Civic’in daha geleneksel tasarımının önceki modelin gösterişliliğine kıyasla sıkıcı olduğunu söyleyebilir, ancak biz onun daha temiz ve daha minimal olduğunu iddia ediyoruz.

Kaputun altında çok az yenilik var, burada hala dört silindirli bir motor veya daha hızlı hızlanma sağlayan turboşarjlı dört silindir bulacaksınız. Teknoloji özelliklerine gelince, Honda, egzotik özellikleri daha bütçe dostu araçlarına dahil etme konusunda genellikle diğer otomobil üreticilerinden daha yavaştır. Ancak, bu Civic’in birkaç yeni ilavesi var. Örneğin, üst düzey Touring ve Si donanımlarında, kablosuz şarj pedi, dijital gösterge paneli ve CarPlay ve Android Auto akıllı telefon entegrasyonu için ek kablosuz işlevselliğe sahip 9 inç dokunmatik ekran bulunuyor.

2022 Honda Civic sedandan etkilendik. İyileştirilmiş Mazda 3’e, özelliklerle dolu Kia Forte’a veya şık yeni Hyundai Elantra’ya bir göz atmak isteyebilirsiniz, ancak Civic, sürüşü eğlenceli doğası, ferahlığı ve yüksek yüksekliği sayesinde 1 numaralı küçük sedanımız olarak yerini alıyor. yakıt verimliliği. Civic’in performansı, genişliği ve daha fazlası hakkında tam değerlendirmemizi yakında yayınlayacağız.

Honda Civic Çeki Demiri Montajı , Honda CR-V ve HR-V araçlarına çeki demiri montajı yapabilmekteyiz. Daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Abone Ol 

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!