TeknoDiot
     
     
     

YouTube’da Ücretli Abonelik Başladı!

YouTube'da Ücretli Abonelik Başladı!

YouTube‘da ücretli abonelik devri resmen başladı! YouTuber’lar kendilerine ücretli olarak abone olan takipçilerine özel video yayınlayacaklar.

Dünya’nın en büyük video izleme platformu olan YouTube, oyun videoları, canlı yayınları ile bilinen Twitch gibi artık ücretli aboneliklerle kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacaklar. Kıyasıya bir mücadele mi olacak yoksa Twitch yine zirvede mi olacak merakla bekleniliyor. Eğer ki ücretli abonelik özelliği tutarsa yeni bir meslek olacak olan YouTuber’lık diğer mesleklerle yarışacak seviyeye gelebilir.

YouTube'da Ücretli Abonelik Başladı!

Ülkemizde YouTube artık çok önemli bir yere sahip ve çok fazla abonesi olan YouTuber’lar var. Aslında YouTuber’ları bir anlamda sevindirecek bir olay. Abonelik ücretleri hakkında çok bir bilgi yok fakat ortalama 10-20 TL olması bekleniliyor. Bakalım çok rağbet görecek mi ? Merakla bekliyoruz.

YouTube'da Ücretli Abonelik Başladı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Koronavirüs İçin Türk Kızılay ve TikTok İş Birlikteliği

Buğra Noyan

YouTube Çalışanlarına 4 Saat Sınırı!

Adil Anıl Öktem

Facebook Messenger Dark Mode (Karanlık Mod) Nasıl Geçilir?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.