YouTube'da Ücretli Abonelik Başladı! - TeknoDiot.com

YouTube’da Ücretli Abonelik Başladı!

Abone Ol 

YouTube‘da ücretli abonelik devri resmen başladı! YouTuber’lar kendilerine ücretli olarak abone olan takipçilerine özel video yayınlayacaklar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünya’nın en büyük video izleme platformu olan YouTube, oyun videoları, canlı yayınları ile bilinen Twitch gibi artık ücretli aboneliklerle kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacaklar. Kıyasıya bir mücadele mi olacak yoksa Twitch yine zirvede mi olacak merakla bekleniliyor. Eğer ki ücretli abonelik özelliği tutarsa yeni bir meslek olacak olan YouTuber’lık diğer mesleklerle yarışacak seviyeye gelebilir.

YouTube'da Ücretli Abonelik Başladı!

Ülkemizde YouTube artık çok önemli bir yere sahip ve çok fazla abonesi olan YouTuber’lar var. Aslında YouTuber’ları bir anlamda sevindirecek bir olay. Abonelik ücretleri hakkında çok bir bilgi yok fakat ortalama 10-20 TL olması bekleniliyor. Bakalım çok rağbet görecek mi ? Merakla bekliyoruz.

YouTube'da Ücretli Abonelik Başladı!

Göz atın:   iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL