Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube Premium Fiyatı Ne Kadar?

Rehberimizde sizlere youtube premium fiyat bilgilerini listeliyoruz. Detaylar makalemizde...

Bugün sizlere Youtube‘ın kısa bir süre önce tanıttığı premium özelliğinin fiyatlarını ve ne işe yaradığını detaylı olarak anlatıyoruz. İşte YouTube Premium fiyatı

YouTube’da video izlerken ya da müzik dinleyerek mutlaka Youtube Premium reklamlarıyla karşılaşmışsınızdır. Youtube Premium Youtube’un daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir özelliktir. Avantajlarını kısaca incelemek gerekirse;

  • Youtube tamamen reklamsız olmaktadır ve arka planda da Youtube izleme şansına sahip olursunuz.
  • Videoları indirme şansına sahip olursunuz. Bu indirmiş olduğunuz videoları 30 gün içinde izleyebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz videoları bu sayede dışarıda internetiniz olmadığı durumlarda rahat bir şekilde izleme şansına sahip olmuş olacaksınız.
  • Youtube müzik piyasasında da oldukça etkili bir marka. Youtube Premium’a sahip olduğunuz vakit müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etme şansına sahip olacaksınız ve yeni müzikleri burada reklamsız bir şekilde dinleyebileceksiniz, indirme şansına sahip olacaksınız.

YouTube Premium Fiyatı Ne Kadar?

YouTube Premium Türkiye Fiyatı

Oldukça önemli artıları olduğunu görüyoruz. Youtube Premium fiyatı ₺29,99 ve ayrıca 1 aylık deneme süreciniz var bunda da herhangi bir fiyat ödemiyorsunuz. Bunun yanında Youtube çeşitli kampanyalarla bu fiyatı da uygun hale getiriyor. Bu kampanyalardan bir tanesi aile kampanyası.

13 yaş ve üzeri 5 aile üyesini eklemeniz halinde bu 5 kişi toplam ₺59,99 ödeyerek yani kişi başı 5 lira gibi bir ücrete Youtube Premium sahibi olabiliyor. Bunun yanında Youtube öğrencileri de düşünmüş durumda. Öğrenciler de öğrenci belgelerini yüklemeleri halinde aylık ₺19,49 ödeyerek Youtube Premium sahibi olmuş olacak.

YouTube Premium ile neler yapılır?

Premium üyelik ile YouTube’da reklamsız video izleme imkanı sunulmaktadır, böylece kesintisiz bir video izleme deneyimi yaşanabilir. Bu, YouTube Premium’un tercih edilme nedenlerinden biridir.

YouTube Premium içinde neler var?

YouTube Premium, reklamsız ve kesintisiz video izleme deneyimi sunar. Videoları reklamlar olmadan izleyebilir, favori içeriklerinizi indirerek çevrimdışı izleyebilirsiniz. Ayrıca, dizi ve film koleksiyonunu da içeren bir hizmet sunar.

YouTube Premium 2 kişi kullanabilir mi?

Eğer YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyesiyseniz, ücretli üyeliğinizin internet bağlantısı gerektirmeyen özelliklerini 10’a kadar cihazda aynı anda kullanabilirsiniz.

YouTube Premium Fiyatı Ne Kadar?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu