AMD

YouTube Premium Aboneler İçin Önemli Uyarı

Google, YouTube Premium abonesi olan herkese bir e-posta yolladı ve platformda yapılan bir dizi değişikliğin duyurusunu yaptı.

YouTube Originals, YouTube ve YouTube Music içerikleriyle ilgili güncellemeyi sizinle paylaşmak istedik. Diğer Premium avantajlarınızda bir değişiklik olmayacak.YouTube Originals, YouTube ve YouTube Music içerikleriyle ilgili güncellemeyi sizinle paylaşmak istedik.

YouTube Originals içeriklerini artık anında izleyebileceksiniz

Premium üyesi olduğunuz için YouTube Originals canlı yayınlarını, filmlerini ve dizilerin tüm sezonlarını, yayınlandıkları anda, reklam görmeden izlemeye devam edebilirsiniz.24 Eylül 2019’dan sonra piyasaya sürülen yeni YouTube Originals dizileri, filmleri ve canlı etkinlikleri üye olmayan kullanıcılara da ücretsiz olarak sunulmaya başlanacak. Ancak onlara yayınların arasında reklam izletilecek. Üyelerimiz yeni sezonların bütün bölümlerine anında ulaşabilecekler.

YouTube Premium Aboneler İçin Önemli Uyarı

Fakat üye olmayan kullanıcılar her bölümü ancak yayınlandıktan sonra izleyebilecek. Genelde Director’s Cut ve YouTube Originals filmlerinin yayınlanmamış sahneleri ile canlı etkinlikler sadece siz üyelerimizin erişimine özel olacak.

YouTube’da içerik indirmede yapılan güncellemeler

YouTube Originals’a erken erişmenin yanısıra, üyeliğiniz sayesinde reklamsız video izlemeye, uygulamayı arka planda oynatmaya ve (YouTube Originals dahil olmak üzere) YouTube videolarını çevrimdışı izlemek üzere telefonunuza indirmeye devam edebilirsiniz.

“İndirmenizi Önerdiğimiz İçerikler” bölümünü YouTube uygulamasında Kitaplık kısmına da ekledik. Böylece size özel önerilerimize göz atabilecek ve bu videoları telefonunuza indirebileceksiniz.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/youtube-premium-abonesi-olanlara-onemli-uyari-41309718

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu