Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube’dan Android ve iOS’a Bir Önemli Özellik Daha!

Dün akşam üzeri Twitter üzerinden haberi verilen ön izleme mobil versiyonda da yerini alacak. 

Daha önce bilgisayar sürümünde karşımıza çıkan fare imlecini videonun üzerine getirilince bize belirli bir saniye içerisinde fragman niteliğinde video ön izleme özelliği şimdide mobil versiyonda da yerini alacak.

Dün akşam itibaren Twitter üzerinde resmi Team YouTube isimli Twitter hesabından paylaşılan gif ile birlikte bu güncellemenin geleceğine dair haberi verilmişti.  Bu önemli özellik sayesinde video etkileşiminin artırıcı bir yapıya sahip olacağı düşünülüyor.


YouTube’dan Android ve iOS’a Bir Önemli Özellik Daha!

Maalesef sadece ana sayfa üzerindeki videoları ve sadece WiFi ağı üzerinden bağlı olduğu zaman bu özellik etkinleştirilmiş hale getirilecek. Bu özellik sayesinde videoları izlemeden içerik hakkında bilgi sahibi olabileceğiz.

YouTube’un söylediğine göre ön izleme özelliği alt yazılı olacak ve ses çıkışı olmayacak. YouTube ayarlarından da aynı zamanda kapatılıp aktifleştirme özelliğine de sahip olacak. Bu özellik sayesinde de bir çok süslü küçük resimlerle kandırıldığımız videolarıda ayıklamış olacağız. Güncelleme ne zaman geleceğine sahip fikirler ise önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde olacağı Team YouTube resmî hesabı sayesinde doğrulanıyor. 

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu