Tiktok Takipçi Satın Al

Yerli ve Milli %100 Elektrikli TRAGGER T-Car ilk Kez Teknofest ile Yollarda

Türkiye’nin %100 elektrikli Yeni Nesil Hizmet Aracı TRAGGERT-Car ilk defa Türkiye’nin en büyük uzay, havacılık ve teknoloji festivali TEKNOFEST’te.

Türkiye’nin milli teknoloji hamlesini gerçekleştirmesi ve teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini temel alan Teknofest İstanbul 2019, 17-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.


Etkinlikte, Türk tasarım ve mühendisliğinin ürünü, TRAGGER Yeni Nesil Hizmet Araçları da yer alacak. Ülkemizin milli teknoloji hamlesi hedefleriyle paralel misyona sahip yerli ve milli yüzde 100 elektrikli TRAGGER otomobilleri, Teknofest İstanbul 2019 kapsamında festival alanında “Etkinlik Alanı Ulaşım Sponsoru” olarak görev yapacaklar.

Yerli ve Milli %100 Elektrikli TRAGGER T-Car ilk Kez Teknofest ile Yollarda

Tasarım, performans, ekonomi, kullanıcı deneyimi ve çevrecilik açısından üstün özellikler taşıyan TRAGGER ürün ailesinin Transfer Serisi’nin yeni üyesi T-Car ise ilk kez kamuoyuna tanıtılmış olacak. T-Car; turistik tesisler, oteller, tatil köyleri, kampüsler, şehir hastaneleri, hava limanları, fabrikalar, kapalı alanlar ve limanlarda personel ve yük taşıma özelliğine sahip.

İlgili Makaleler

2, 4, 6 kişilik versiyonlarla genel amaçlı insan taşıma, park, bahçeler, turistik tesislerde hizmet aracı, ambulans hizmeti, güvenlik, yolcu taşıma, şehir hastanelerinde engelli aracıyla taşıma, fabrika içlerinde bakım ekibi aracı gibi farklı fonksiyonlarıyla T-Car, segmentinin yeni nesil araçlarını kullanıcılarla buluşturuyor.

Yerli ve Milli %100 Elektrikli TRAGGER T-Car ilk Kez Teknofest ile Yollarda

Teknofest Robotaksi Yarışması’nın platform aracı TRAGGER

Otonom araçların gelecekte sürücülü araçların yerini alacak olması nedeniyle bu teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması için çalışmalara hız vermek üzere gerçekleştirilen Teknofest Robotaksi Yarışması için TRAGGER , “otonom ready” araç platformu oluşturdu. Lise, ön lisans, lisans, lisansüstü öğrencileri veya mezunlarının bireysel veya takım olarak katıldığı yarışmada, otonom araç teknolojileri alanında özgün tasarım, algoritma ve raporlama konularında yetkinlik kazanılması teşvik ediliyor.

Yarışma için sürüş, frenleme ve dümenleme fonksiyonları gibi özel donanımlarla otonom kullanıma hazır hale getirilen TRAGGER platformu üzerine yarışmacıların, kendi otonom sürüş sistem ve yazılımlarını entegre etmeleri isteniyor. Yarışma finalindeyse tek kişilik bir aracın, oluşturulan otonom sürüş algoritmalarının yardımıyla, gerçek bir pist ortamında otonom olarak çeşitli görevleri yerine getirmesi bekleniyor. Yine güncel teknoloji haberleri, oyun haberleri, otomobil haberleri gibi içerikleri sitemizde bulmanız mümkün. Sizlere en güncel içerikleri sağlamaya çalışıyoruz, takipte kalın!

Yerli ve Milli %100 Elektrikli TRAGGER T-Car ilk Kez Teknofest ile Yollarda Yerli ve Milli %100 Elektrikli TRAGGER T-Car ilk Kez Teknofest ile Yollarda

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu