TeknoDiot
     
     
     

Yerli Silah ‘Wattozz’un İlk Fotoğrafları Paylaşıldı!

Yerli Silah ‘Wattozz’un İlk Fotoğrafları Paylaşıldı!

Dünyanın çoğu ülkesinde polisler tarafından kullanılan elektroşok silahı Taser’e, üretimi bitirilen Milli Enerji Silahı “Wattozz” rakip oldu.

Albayraklar Savunma A.Ş. tarafından çalışmaların sonuna gelinen Milli elektroşok silahı Wattozz’un ilk fotoğraflarını kamuoyu ile paylaştı. Paylaşım sonrasında yapılan açıklama ile yerli silahın üretiminin bittiğini ve silahın tanıtımı için hazırlandıklarını belirtti.

Dünyada çoğu ülke tarafından kullanılan elektroşok silah markası olan Taser’a göre Milli enerji silahımız olan Wattozz, rakibine kıyasla uygun bir fiyattan ücretsiz eğitim ve tam garanti desteği ile satılacak.

Yerli Silah ‘Wattozz’un İlk Fotoğrafları Paylaşıldı!

Milli silah, kablosuz mermi ve çift atış özelliği, antivibrasyon sistemli dahili kamera, radyo frekansı ile uzaktan mermi/ elektrik kontrolü, barutsuz, gazsız ateşleme sistemi, yüksek tetik hassasiyeti, nokta atışı yüksek isabet özelliği, sessiz ateşleme, insan sesli uyarı sistemi, dahili hedefleme lazeri, dahili gece aydınlatma feneri, dataport veri bilgi sistemi, direkt contact modu, ergonomik kabze, uzun batarya ömrü ve ışıklı uyarı göstergeleriyle ön plana çıkıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


SpaceX Gelecek Yıl Üç Turisti ISS’ye Uçuracak

Buğra Noyan

Gök Saray Dünyaya Doğru Geliyor!

Serhan Durgutlu

İnsanlarda Gizli Bilinç Tespit Edildi!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.