«
Yerli Silah ‘Wattozz’un İlk Fotoğrafları Paylaşıldı! Bilim Haberleri Savunma Sanayii Haberleri

Dünyanın çoğu ülkesinde polisler tarafından kullanılan elektroşok silahı Taser’e, üretimi bitirilen Milli Enerji Silahı “Wattozz” rakip oldu.

Albayraklar Savunma A.Ş. tarafından çalışmaların sonuna gelinen Milli elektroşok silahı Wattozz’un ilk fotoğraflarını kamuoyu ile paylaştı. Paylaşım sonrasında yapılan açıklama ile yerli silahın üretiminin bittiğini ve silahın tanıtımı için hazırlandıklarını belirtti.

Dünyada çoğu ülke tarafından kullanılan elektroşok silah markası olan Taser’a göre Milli enerji silahımız olan Wattozz, rakibine kıyasla uygun bir fiyattan ücretsiz eğitim ve tam garanti desteği ile satılacak.

Yerli Silah ‘Wattozz’un İlk Fotoğrafları Paylaşıldı! Bilim Haberleri Savunma Sanayii Haberleri

Milli silah, kablosuz mermi ve çift atış özelliği, antivibrasyon sistemli dahili kamera, radyo frekansı ile uzaktan mermi/ elektrik kontrolü, barutsuz, gazsız ateşleme sistemi, yüksek tetik hassasiyeti, nokta atışı yüksek isabet özelliği, sessiz ateşleme, insan sesli uyarı sistemi, dahili hedefleme lazeri, dahili gece aydınlatma feneri, dataport veri bilgi sistemi, direkt contact modu, ergonomik kabze, uzun batarya ömrü ve ışıklı uyarı göstergeleriyle ön plana çıkıyor.


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *