Tiktok Takipçi Satın Al

1.4 Milyon İnsan 51. Bölge’yi Basmaya Gidecek!

Filmlere, oyunlara konu olan ABD’nin en güvenli bölgelerinden biri haline gelen 51. askeri bölgesi her zaman sır olmuştur. 1.4 milyon insan artık bunu gün yüzüne çıkartmak için 51. bölgeyi basmaya gidecek!

1,4 milyon kişi uzaylıları görmek için 20 Eylül’de askeri üssü basacak.  ABD’de uzaylıların tutulduğu öne sürülen Nevada’daki gizli bir askeri üsse Facebook üzerinden şaka olarak yapılan “baskın” çağrısı, Amerikan Hava Kuvvetleri’ni kaygılandırmaya yetti.


1,4 milyon kişi 20 Eylül için planlanan baskına katılacağını, 1,1 milyon kişi de Facebook’taki bu etkinliğe “katılmayı düşünebileceğini” yazınca Hava Kuvvetleri, halka çölün ortasındaki “Area 51” üssünden uzak durmaları çağrısında bulundu.

Hava Kuvvetleri Sözcüsü, New York Times gazetesine açıklamasında üs bölgesine girmenin tehlikeli ve yasak olduğunu belirterek “Hava Kuvvetleri, Amerika ve varlıklarını korumaya hazırdır” dedi. Üssün çevresindeki “Yasak bölge” tabelalarında üsse girmeye çalışanlara karşı güç kullanılabileceği uyarısının yer aldığı belirtiliyor.

1.4 Milyon İnsan 51. Bölge'yi Basmaya Gidecek!

Uzaylılar saklanıyor mu?

ABD basınına bu olaydan sonra birçok ilginç haber yansıdı bunlardan biri de Nevada’daki uzaylı temalı “Little A’Le’Inn” otelinde 20 Eylül için yer kalmadığı. ABD’nin ünlü gazetelerinden olan Guardian gazetesi, etkinliğe katılacaklarını söyleyenlerin dediklerini yapması durumunda bile üsse yaklaşmaları şansının olmadığını, ıssız bölgenin sıkı şekilde korunduğunu ve çevrede market ya da tuvalet dahil hiçbir tesisin olmadığını yazdı. “Uzaylıları görmek için” yapılan baskın çağrısında “Biz onların mermilerinden daha hızlı koşarız” deniyor.

Son olarak komplo teorilerinde Amerikan ordusunun varlığını 2013’te kabul ettiği “Area 51” üssünde uzaylıların ve düşürülen UFO’ların tutulduğu öne sürülüyor. Komplo teorileri 1989’da Bob Lazar adlı, Area 51′de bir UFO üzerinde çalıştığını ve fizikçi olduğunu öne süren bir kişinin televizyon röportajından sonra başlamıştı.

Lazar, “UFO’yu parçalarına ayırdığını ve dünyadaki uzaylı yaşamına ilişkin resmi belgeleri gördüğünü” iddia ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu