Tiktok Takipçi Satın Al

Yerli Mesajlaşma Uygulamaları

Bugün sizlere yabancı mesajlaşma uygulamalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz yerli mesajlaşma uygulamaları listesini paylaşıyoruz.


Birçok mesajlaşma uygulaması olsa da bazı kesimler özellikle yerli mesajlaşma uygulamaları kullanmayı tercih etmektedir. Aşağıda yerli mesajlaşma uygulamaları sizler için listelenmiştir.

WhatsApp, Signal, Telegram kullanmak istemeyen veya kullanıp yerli bir mesajlaşma uygulamasına geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için yerli mesajlaşma uygulamalarını sizler için derledik.

Yerli mesajlaşma uygulamalar

LAFF

Yerli Mesajlaşma Uygulamaları

Türk Telekom’un müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu bir mesajlaşma platformudur. Google Play ya da App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Görüntülü konuşma, sesli mesaj, video ve dosya aktarımı gibi özelliklere sahiptir. En önemli özelliği ise HD görüntü kalitesinde görüntülü konuşma hizmeti sunuyor olmasıdır. Tamamen Türkler tarafından geliştirilmiştir. Ortaya çıkış süresi 6 aydır. Türk Telekom’un bir diğer mesajlaşma uygulaması Wirofon ile benzerdir.

BİP Messenger

Yerli Mesajlaşma Uygulamaları

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan BİP uygulaması da tıpkı Wirofon gibi ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Yüksek kalitede görüşme imkânı sunmaktadır. Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Uçtan uca şifreleme yöntemi ile veri gizliliği korunmaktadır. BİP kullanıcısı olabilmek için Turkcell’li olmanıza gerek yoktur. Hangi operatörün müşterisi olursanız olun BİP kullanarak güvenli bir iletişim kurabilirsiniz.

Dedi

Yerli Mesajlaşma Uygulamaları

BTK tarafından geliştirilmiş güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Sesli görüşme, görüntülü konuşma gibi olanaklar sunmaktadır. Video, dosya aktarımı gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

VIATORI

Yerli Mesajlaşma Uygulamaları

Yerli mesajlaşma uygulamalarından biridir. Sesli görüşme, görüntülü konuşma, fotoğraf ve veri aktarımı gibi olanaklara sahiptir. Artırılmış gerçeklik özellikli filtreleri ile birbirinden harika fotoğraf çekebilme olanağı da sunmaktadır. App Store ve Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirebilir ve güvenle iletişim kurabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu