TeknoDiot
     
     
     

Yerli Kripto Para Borsası Thodex Hizmete Açılıyor

Yerli Kripto Para Borsası Thodex Hizmete Açılıyor

Koineks’in on gün önce duyurduğu ve kripto para yatırımcılarının merakla beklediği büyük değişim süreci tamamlandı.

Türkiye merkezli ilk global kripto para borsası olan Thodex, yarından itibaren tüm kullanıcılarına sorunsuz bir şekilde hizmet sunacak. Thodex üyelerini açılışa özel, 2020 model Porsche Panamera GTS kazanma şansı bekliyor.

ABD’den Fincen MSB lisansını alarak dünyaya açılan Thodex yoğun geçen bir çalışma döneminin ardından ortaya çıktı. Sunacağı yeni hizmetler ve geliştirdiği özellikleriyle dikkat çeken Thodex’te üyeler, yapacakları işlemlerle 2020 model bir Porsche Panamera GTS kazanma şansını da yakalayacak.
Koineks.com 06.03.2020 tarihinde saat 23.00’den itibaren bakım moduna alınacak ve 07.03.2020 tarihinde saat 05.00’te Thodex hizmete açılacak. Açılış sonrası tüm işlemler thodex.com internet adresi üzerinden sunulacak. Geçiş sırasında, Koineks üyelerinin üyelik, giriş ve güvenlik yöntemleriyle ilgili tüm bilgileri korunacak. Mevcut üyeler, herhangi bir bilgi güncellemesi yapmadan Thodex.com’da işlem yapabilecekler.

Thodex’te kullanıcıları neler bekliyor?

20’den fazla kripto parayı listeleyecek Thodex’te kullanıcılar; affiliate programı ve kredi kartıyla kripto para alımı gibi olanaklardan Türkiye’deki en düşük komisyon oranlarıyla yararlanacaklar. Mobil uygulamasını da kullanıcılarına sunacak olan kripto para borsası, doğum gününü ise 2020 model Porsche Panamera GTS ödüllü büyük çekilişle kutlayacak.

Yerli Kripto Para Borsası Thodex Hizmete Açılıyor

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer ise bu zorlu dönemin sonunda ortaya çıkan sonuçtan son derece memnun. Kripto para borsası Thodex’e doğru yol alırken atılan her adımın incelikle düşünüldüğünü kaydeden Özer, dünya çapında yatırım deneyimi sunmanın kolay olmadığını belirtti ve konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Her takım arkadaşımızın bu dönüşümde etkin bir şekilde çalışıp sürece katkıda bulunmasının elimizi oldukça güçlendirdiğini söylemeliyim. Açıkçası ekip olarak çok heyecanlıyız ve bu heyecanı tüm üyelerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Çünkü bu sadece bir marka lansmanı değil, ülkemize yeni bir perspektif çizeceğine inandığımız bir proje oldu. Uluslararası rekabette varlık gösterecek olmamız ise doğal olarak sorumluluğumuzu da artırdı. Thodex’in kripto para yatırımcılığı alanında ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil edeceğine ve hepimiz için bir gurur kaynağı olacağına eminim.”

Özer, sunulacak yenilik ve gelişmelerden haberdar olmaları için kullanıcıların Thodex’in resmi sosyal medya hesaplarını takip etmelerini tavsiye etti.

Koineks hakkında

2017 yılında kurulan kripto para borsası Koineks, kısa sürede Türkiye’nin en hızlı gelişen kripto para borsası haline gelmiştir. Türkiye’de ilk kez 5 farklı kripto paranın alım satımına aracılık edip sonrasında da bu sayıyı 18’e çıkaran Koineks, bir başka ilke daha imza atarak Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’sini kurmuştur. Kullanıcıların güvenliği için 2FA ve mail onayı sistemi kullanan Koineks, üyelerinin web sitesi üzerinden işlemlerini hızlıca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktadır. ABD’den aldığı Fincen MSB lisansı ile globalleşen Koineks artık Thodex adıyla tüm dünyada hizmet verecektir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni Gelenek, Dijital Gelecek

Buğra Noyan

Domino’s, Artık WhatsApp Üzerinden Sipariş Almaya Başlıyor

Buğra Noyan

İşte Karşınızda Sigma

Adil Anıl Öktem

5 yorumlar

Avatar
Kenan Ayan 1 Nisan 2020 at 15:36

Bitcoin yatırımları genel anlamda ülkeyi etkiliyo bence, bitcoin yatırımlarını kaldıran ülkeler ipleri eline almak için bitcoin yatırımları değil bütün kripto para yatırımlarını kaldırıyorlar. Bitcoin yatırımları için de Thodex borsası tercih edilebilinir mi? evet.

Cevap
Avatar
Ahmet 8 Nisan 2020 at 17:11

Kullanıcıları aslında her şeyi bekliyor şuan her şey tamam gibi ama Koineks bu Thodex gibi bir marka değişimi de beklenmiyordu.

Cevap
Avatar
Taci 21 Nisan 2020 at 17:59

Hizmete girdiler ve gayet memnun olduk sonuçta avantaj sağlayan her borsa kullanıcılarına memnuniyet sağlar.

Cevap
Avatar
İhsan 27 Nisan 2020 at 00:45

Tebrik ederim. Gelişmeler sevindirdi.

Cevap
Avatar
Cahit 12 Mayıs 2020 at 17:10

çok iyi

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.