Tiktok Takipçi Satın Al

Infinix, Yeni Akıllı Telefonu GT 20 Pro’yu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Infinix, akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirecek olan GT 20 Pro modelini çok yakında tanıtmaya hazırlanıyor. İnternet üzerinde ortaya çıkan bilgilere göre GT 20 Pro, geçen yıl piyasaya sürülen Infinix GT 10 Pro’nun doğrudan halefi olacak ve benzer bir tasarım anlayışını sürdürecek. Telefon, arka panelde yer alan üçlü kamera düzeni ve LED flaşı ile dikkat çekiyor; bu kamera düzeni, beşgen bir kamera adası içerisine yerleştirilmiş.

GT 20 Pro’nun en dikkat çekici özelliklerinden biri ise iki ayrı işlemciye sahip olması. Standart bir sistem çipi (SoC) yanı sıra, oyunlarda ekran yenileme hızını 120 Hz’ye çıkarabilen ayrı bir işlemciye daha sahip olacak. Bu ikinci çip ayrıca enerji verimliliğini artırmakla görevli olacak, ancak bu durumun pil yönetimi ve ekran kontrolünü aynı anda nasıl etkileyeceği henüz netlik kazanmamış. Cihaz, ayrıca yüksek performans gerektiren uzun kullanım süreleri boyunca stabiliteyi sağlamak amacıyla büyük bir buharlaşma odası içerecek.


GT 20 Pro, MediaTek’in Dimensity 8200 işlemci ve 12 GB RAM ile test edilmiş, bu da cihazın yüksek performans sunacağını gösteriyor. Ayrıca 5000 mAh kapasiteli bataryası ve 45W hızlı şarj desteği ile kullanıcılarına uzun kullanım süreleri vaat ediyor. Bu yeni modelin, hafta içinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor ancak fiyatı hakkında henüz kesin bir bilgi yok. Ancak, Infinix’in önceki modelleri göz önünde bulundurulduğunda, GT 20 Pro’nun da kullanıcılar için uygun fiyatlı bir alternatif olması öngörülüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu