Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Yenilenmiş iPhone XS ve iPhone XS Max Modellerini Satışa Çıkardı

Apple, ilk olarak yenilenmiş iPhone XS ve iPhone XS Max gibi daha düşük bir fiyatla sunan akıllı telefonları piyasaya sürdü.

Apple, 2018 yılında piyasaya sürülen iPhone XS ve iPhone XS Max ile oldukça iyi şekilde yenilenmiş iPhone’lar satıyor.


Bu modeller yeni cihazlardan daha düşük bir fiyata satın alınabilir, ancak üreticiden bir yıllık garantiye sahip olduklarını belirtmek önemlidir. Bu cihazların satın alınmasında 300 dolardan fazla tasarruf edebilirsiniz.

Yenilenmiş iPhone XS ve iPhone XS Max

Apple, Yenilenmiş iPhone XS ve iPhone XS Max Modellerini Satışa Çıkardı

Yenilenen iPhone’ların, çeşitli nedenlerle, arızalı olduğu ortaya çıkmış, bir servis merkezine teslim edilen veya başlangıçta kusurlu olan cihazlar olduğunu hatırlayın.

Şirket, arızalı parçaları değiştirmenin yanı sıra her zaman yeni bir kutu ve pil kullanarak bu tür cihazları geri piyasaya sürer.

Sıradan cihazlar gibi, tüm bileşenlere sahip kutularda satılırlar. Şimdiye kadar yenilenip tekrar satılan iPhoneXS ve iPhone XS Max‘in sadece Amerikan Apple online mağazasında sunulduğunu ve 64 GB, 256 GB ve 512 GB dahili belleğe sahip üç renkte sunulduğunu belirtmek gerekir.

En uygun fiyatlı seçenek 699 dolara ve en pahalıya mal olacak. iPhone XS Max 512 GB, 1.099 dolara, yeni cihaz ise 1.499 dolara satışa sunuluyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu