Yeni Xiaomi Mi Notebook Air Geliyor! - TeknoDiot.com

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air Geliyor!

26 Mart'ta yeni bir Xiaomi Mi Notebook Air piyasaya sürülecek ve 1.07 kg ağırlığında olacak.

Abone Ol 

Xiaomi, kullanıcılarını yeni bir bilgisayara tanıtmaya hazırlanıyor ve 26 Mart’ta Çin’de piyasaya sürülecek olan yeni Xiaomi Mi Notebook Air modeli geliyor!

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi Mi Notebook Air, daha güncel bir tarza sahip olmasının yanı sıra, hafifliği ve tasarımının inceliği Xiaomi için çok önemli bir şey olduğu dile getiriliyor. Xiaomi Mi Notebook Air modeli sadece 1.07 kg’lık bir ağırlığa sahip. Xiaomi Mi Notebook Air 1.07 kg ağırlığındayken Apple Macbook 1.25 kg ve Huawei Notebook 12, 1.3 kg ağırlığında.

Xiaomi Mi Notebook Air yolda

Üç yıl önce 2016 yılında Mi Notebook Air’in piyasaya sürülmesiyle dizüstü bilgisayar pazarına girdikten sonra, Xiaomi yeni ve gittikçe güncellenen bir donanıma sahip çeşitli sürümleri ve ayrıca gelişmiş özellikleri sunmaya karar verdi. Bu süreci takiben Weibo’daki resmi Xiaomi web sitesinde yayınlanan bu ay bize yeni bir Xiaomi Mi Notebook Air gelecek.

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air Geliyor!

Çin’deki fiziksel mağazaları sayesinde, Xiaomi Mi Notebook Air ile ürünlerinin büyük bir bölümünü yapmaktan sorumluydu; farklı özelliklerde setlerle piyasaya sunulan mevcut ürünün birkaç versiyonunu piyasaya sürdü. Geçen yıl, şirket Intel i3 , i5 ve i7 yonga setleri ile birlikte 15.6 inç ve 13.3 inç bilgisayarları piyasaya sürdü. Aynı şekilde, Xiaomi, ürünlerinin temel özellikleri ve daha hafif özellikleri konusunda da büyük bir güncelleme yapmayı planlıyor.

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air ile ilgili olarak, özellikleri, satış fiyatı (yaklaşık 491 dolar ) ve piyasadaki bulunabilirliği hakkında çok sınırlı bilgi var. Xiaomi tarafından piyasaya sürülen bilgisayarlarda her zaman olduğu gibi, bu yeni Defter, öncekilerinkine benzer bir tasarıma ve Apple’ın Macbook’una benzer bir tasarıma sahip olacak.

Şimdilik, Xiaomi’den bu yeni akıllı ürün hakkında, aynı şirket tarafından yapılan yayınlar veya piyasaya sürülmeden önce çıkan söylentiler yoluyla daha fazla bilgi bekliyoruz, çünkü bildiğimiz tek kesin ayrıntı 26 Mart’ta piyasada yer alacak.

Göz atın:   Tasarımı ile Dikkat Çeken Oyuncu Klavyesi: Rampage Prime KB-R211

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!