TeknoDiot
     
     
     

Yeni Xbox Oyunları Microsoft’a Ait Olmayan Platformlarda Olabilecek!

Yeni Xbox Oyunları Microsoft'a Ait Olmayan Platformlarda Olabilecek!
Xbox One X Console Controller Front Tilt Top

Konsol piyasasının çalışma şekli, Microsoft, Sony ve Nintendo gibi şirketlerin genellikle kendi platformlarına özgün oyunlar yaratmasıdır. Bu, kendilerini birbirinden ayırma ve oyuncuları bir platformdan kendi platformlarına çekme çabasıdır.

Oyun Bilgilendiricisine konuşan Xbox Game Studios’un şefi Matt Booty, gelecekte Microsoft’un, Xbox oyunlarını, Xbox oyunlarını, Sony ve Nintendo’nunki gibi Xbox dışındaki platformlarda yayınlamayı düşünebileceğini öne sürdü.

Yeni Xbox Oyunları Microsoft'a Ait Olmayan Platformlarda Olabilecek!

Booty’e göre, “Sorunun daha açık olması gerektiğini düşünüyorum,“ Diğer platformlar için açık olmalı mı, yalnızca PlayStation’da mı olmalı? ” ve daha fazlası,“ franchise için mantıklı mı? ”” diyor. Bu markanın düşeceği anlamına gelmez. “ ama sonra açıkça, bu oyunların en başından beri Xbox’ta var olacak şekilde tasarlandığı Forza, Halo ve Hırsızlar Denizi gibi büyük franchise’larımız olacak, sanırım devam edecek.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bugüne kadar, Microsoft’un sürümleri normalde hem Xbox’a hem de PC platformuna yönelikti ancak çoğunlukla, en azından Microsoft’un tasarladığı ve geliştirdiği bir Xbox oyunu görülmemişti. Bu değişikliklerin yapılması beklenen zaman görülmeye devam edilebilir ancak gelecekte dört gözle beklemek bir şey olabilme ihtimali var.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OHA Diyorum Filminin Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Realme X2 Pro Master Versiyonu Çin’de Artık Satın Alınabilir!

Yusuf Karcılar

Karşınızda Fiat Concept Centoventi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.