Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Xbox Oyunları Microsoft’a Ait Olmayan Platformlarda Olabilecek!

Konsol piyasasının çalışma şekli, Microsoft, Sony ve Nintendo gibi şirketlerin genellikle kendi platformlarına özgün oyunlar yaratmasıdır. Bu, kendilerini birbirinden ayırma ve oyuncuları bir platformdan kendi platformlarına çekme çabasıdır.

Oyun Bilgilendiricisine konuşan Xbox Game Studios’un şefi Matt Booty, gelecekte Microsoft’un, Xbox oyunlarını, Xbox oyunlarını, Sony ve Nintendo’nunki gibi Xbox dışındaki platformlarda yayınlamayı düşünebileceğini öne sürdü.


Yeni Xbox Oyunları Microsoft'a Ait Olmayan Platformlarda Olabilecek!

Booty’e göre, “Sorunun daha açık olması gerektiğini düşünüyorum,“ Diğer platformlar için açık olmalı mı, yalnızca PlayStation’da mı olmalı? ” ve daha fazlası,“ franchise için mantıklı mı? ”” diyor. Bu markanın düşeceği anlamına gelmez. “ ama sonra açıkça, bu oyunların en başından beri Xbox’ta var olacak şekilde tasarlandığı Forza, Halo ve Hırsızlar Denizi gibi büyük franchise’larımız olacak, sanırım devam edecek.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bugüne kadar, Microsoft’un sürümleri normalde hem Xbox’a hem de PC platformuna yönelikti ancak çoğunlukla, en azından Microsoft’un tasarladığı ve geliştirdiği bir Xbox oyunu görülmemişti. Bu değişikliklerin yapılması beklenen zaman görülmeye devam edilebilir ancak gelecekte dört gözle beklemek bir şey olabilme ihtimali var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu