Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Windows 11 ile İlgili ilk Ayrıntılar Geliyor

Microsoft uzmanları Windows 11‘in bir prototipini test etmeye başladı. Yeni işletim sistemi hakkında ilk ayrıntılar internette ortaya çıkmaya başladı.

Rus kaynakları, yeni Windows 11‘in yakında şirketin müşterileri tarafından kullanılabileceğini ve çok iyi bir şekilde ücretsiz hale gelebileceğini bildirdi.


En son olarak, geliştiriciler lisanslı sürümü ücretsiz olarak yayınlanacak olan işletim sisteminin ilk testlerine başladılar. Bununla birlikte, işletim sisteminin ek özelliklerine erişim ücretli olarak kalacaktır.

Yeni Windows 11 ile İlgili ilk Ayrıntılar Geliyor

Windows 11 için kollar sıvandı

Bunlar Office 365 Office paketi ve OneDrive gibi çeşitli hizmetlerin yeni sürümleridir. Markanın temsilcileri, gelecekteki ürünlerinin arayüzün basitliği, özerkliği ve çalışma hızı açısından öncekilerden farklı olacağını bildiriyor.

Artık standart programlar tek bir tasarım stiline indirgenmiş ve kişisel verilerin güvenliğine büyük önem verilmiştir. Bu, kullanıcıdan virüs ve diğer kötü amaçlı yazılım bulaşmasını önlemeye yardımcı olacak bazı işlevlere erişim isteme için geçerlidir. Windows 11 bu sonbaharda halka sunulacak. Son olarak Windows ile ilgili haberleri yazılım haberleri kategorisinde

Yeni Windows 11 ile İlgili ilk Ayrıntılar Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu