Trend

VALORANT’ın Yeni Haritası Breeze Duyuruldu!

Valorant’ın yeni haritası çok merak ediliyordu. Valorant Breeze haritası resmi olarak Riot Games tarafından duyuruldu.


Riot Games, oyunun ikinci bölümünün III. Icebox’tan sonra geçen yıl piyasaya sürüldüğünden bu yana rotasyona katılan sadece ikinci, şimdi toplamda altıncı haritasını duyurdu. Riot, hem estetik hem de tasarım açısından selefinin zıt kutuplu bir harita oluşturdu. Bu arada yazımızın en üstündeki fotoğraf galerisi ile yeni haritanın tüm görsellerine ulaşabilirsiniz.

Yeni Harita “Breeze”: Egzotik Bir Savaş Alanı

Breeze’nin tropikal teması oyuncuları heyecanlandırdı. Yeni Valorant Breeze haritası diğer haritalara göre daha büyük bir alana sahip.

27 Nisan Salı günü Valorant’ın 2. Bölüm: 3. Perde güncellemesiyle gelecek olan Breeze, kumlu kıyıların, antik taş kalıntıların ve gnarly eski gemilerle tamamlanmış endüstriyel bir liman kasabasının üzerinde yer alan kavurucu bir sahil beldesidir. Oyunun son yeni haritası Icebox ile karşılaştırıldığında oldukça güzel gözüküyor.

Valorant’ın diğer haritalarına kıyasla stil açısından belirgin bir farklılıktan daha fazlası olan Breeze’nin geniş açık düzeni, büyük bir haritadır. Şimdiye kadar, Valorant’ın önceki haritaları sıkı dar noktalara ve yakın mesafeli çatışmalara odaklandı. Breeze, çok farklı bir felsefe etrafında inşa edilmiş durumda.

VALORANT'ın Yeni Haritası Breeze Duyuruldu!

Yeni harita Breeze, Valorant’taki en uzun görüş alanlarından bazılarına ve oyunun normal arenalarından çok daha geniş açık avlulara sahiptir. Normalden çok daha uzun menzillerde gerçekleşen çatışmalarla keskin nişancıların hakim olmasını bekleyin.

Bölüm 2: 3. Perde, gelecek Salı geldiğinde oyuna yeni oyuncu kartları, silah görünümleri ve diğer çeşitli kozmetiklerle dolu kendi savaş kartıyla gelen yeni bir sezon sunuyor.

Valorant, bugün yeni Breeze haritasını yayınlıyor ve hayranların yeni oyunu ne zaman göreceklerini şimdi onayladı. Tropikal bir yerde olacağından başka yeni konum hakkında pek bir şey bilinmiyor. Breeze’nin de oyuna eklenmesi halinde oyunda 6 adet harita bulunacak.

Valorant Breeze Harita Fragmanı

Yeni Sezon, Yeni Harita

Yukarıdaki tanıtım videosunda harita oyuncularla buluşuyor. Yeni bölüm ayrıca kendi hikâyesine sahip bir Terkedilmiş dış görünüm sunuyor. Yeni silah görünümleri, Sovereign’ın daha keskin kenarları ve bilimkurgudan daha fantezi-korku gibi görünen zümrüt efektlerle karıştırılmış derin olukları olan bükülmüş “ayna görüntüsü” olarak tanımlanıyor.

7.100 Valorant Puanı (VP) (yaklaşık 70 $) için premium sürüm geçişinin bir parçası olarak pakette toplam beş kaplama mevcuttur. Her zamanki gibi, silahlar özel modeller, görsel efektler, ses ve sonlandırıcılar elde etmek için seviyelendirilebilir.

VALORANT'ın Yeni Haritası Breeze Duyuruldu!

27 Nisan’da yeni bir savaş geçişi ve Forsaken görünüm çizgisinin yanı sıra yeni “Breeze” yerel ayarını deneyimleyebileceksiniz.

Geliştirici Devon Fay’e göre, Karayip adalarından esinlenen yeni harita, Icebox’ın açısal dünyasını geniş, açık ve daha parlak bir ortam için değiştiriyor. Şirket, açıkta kalan alanların daha uzun görüş hatları sunduğunu ve oyuncuları yeni stratejiler ve takım kompozisyonları benimsemeye teşvik ettiğini söylüyor.

Breeze’in diğer haritalara göre yaşayıp yaşamayacağı henüz belli değil, ancak epizodik güncellemelerin asıl amacı oyuncuları aksiyona geri dönmeye ikna etmektir. Bu anlamda, Breeze’nin geniş tıkanma noktaları ve bölge kontrolüne odaklanması işe yarayabilir.

Yeni VALORANT Breeze Ne Zaman Gelecek?

Evet oyuncular tarafından merak edilen soru da bu. Yeni Breeze haritası 27 Nisan tarihinde çıkış yapacak. Ayrıca tek harita gelmiyor Breeze ile birlikte yepyeni ödülleriyle 3. Kısım aktif hale gelecek. Oyuncular oyuna gelen yamayı güncelledikten hemen sonra yeni haritada maçlarına devam edebilecekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu